To, co powiedział Krzysztof Jackowski w trakcie ostatniego nagrania live na swoim kanale na YouTube dosłownie powala na kolana. Najbardziej znany jasnowidz w Polsce miał totalnie powalającą wizję i zapowiedział nietypowe wypadki, które jego zdaniem wydarzą się w najbliższej przyszłości. Jego słowa mogą naprawdę przerazić, gdyż powiedział o wielkim kryzysie gospodarczym i gromadzeniu majątków.

Jednak jest światełko w tunelu! Dlaczego? Otóż zdecydowanie lepiej ma się żyć osobom, które nie posiadają wielkich pieniędzy i majątku! Co jeszcze powiedział Krzysztof Jackowski? Jego wizje przedstawia „Super Express”.

Krzysztof Jackowski przedstawił najnowszą wizję przyszłości! Bogaci zaczną tracić majątki i domy? Jego przepowiednia powala!

Krzysztof Jackowski od dawna prowadzi swój kanał na YouTube, na którym dzieli się z Polakami wizjami dotyczącymi przyszłości. Przepowiednia, którą niedawno przedstawił swoim widzom wiele osób pozbawi nadziei na dobre czasy. Jak przekonuje Jackowski, czeka nas wielki kryzys gospodarczy, który wielu ludzi bogatych wpędzi w nędzę!

Zdaniem jasnowidza, trzecia fala pandemii doprowadzi do rozłamu w Unii Europejskiej. Wielki kryzys ma nadejść już w kwietniu 2021 roku. Zdaniem Jackowskiego, pandemia szybko się nie skończy. Choć dojdzie do poluzowania to jesienią znów nastąpi powrót.

„Ludzie. Którzy mają swoje własności będą obciążeni za te własności. To będzie tak, ze kto ma swoje własności, będzie obarczony konsekwencjami opłacania tego. Bardziej szczęśliwymi ludźmi będą ci, co nie mają swojego, Wynajmują, wypożyczają, nie mają swojego” – powiedział Krzysztof Jackowski.

Jak informował portal "Życie": PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI SZCZERZE O CAŁEJ SYTUACJI DOTYCZĄCEJ BEATY SZYDŁO ORAZ JEJ SYNA. PADŁY DOSADNE STWIERDZENIA. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: VIOLA KOŁAKOWSKA W MOCNYCH SŁOWACH KOMENTUJE OPUBLIKOWANE PRZEZ ANDRZEJA PIASECZNEGO NAGRANIE. ZARZUCA MU KŁAMSTWO. O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również: DANIEL MARTYNIUK PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ SWOIM ZACHOWANIEM I MUSIAŁ ZJAWIĆ SIĘ W SĄDZIE. PRZYZNAŁ, ILE ZARABIA. TA KWOTA MOŻE ZADZIWIĆ KAŻDEGO

Pisaliśmy również o: JAKA BĘDZIE TEGOROCZNA WIELKANOC? CZY TRZECIA FALA PANDEMII KORONAWIRUSA SPOWODUJE, ŻE POWTÓRZY SIĘ SCENARIUSZ Z UBIEGŁEGO ROKU