Zaskakujące informacje dotyczące Daniela Martyniuka, syna króla muzyki disco polo właśnie pojawiły się w sieci. Martyniuk junior po raz kolejny zaskoczył swoim zachowaniem i musiał zjawić się w sądzie. Przyznał tam, ile zarabia. Ta kwota może zadziwić każdego! Koniecznie przeczytaj - ciężko w to uwierzyć!

Daniel Martyniuk to postać znana niemalże wszystkim. Mężczyzna, pomimo iż ma już trzydziestkę na karku nieustannie zadziwia swoim zachowaniem, które przez wielu określane jest jako niepoważne, niedojrzałe oraz po prostu nie na miejscu.

Syn Zenka Martyniuka nie raz udowodnił, że lubi poigrywać sobie z polskim prawem, a także nie przejmuje się częstymi wizytami na policji i w sądzie.

Ostatnio po raz kolejny tam zawitał, gdzie na potrzeby rozprawy musiał przyznać się, ile wynoszą jego zarobki. To może zdziwić!

Ile zarabia Daniel Martyniuk?

Powodem wizyty w sądzie była agresja wobec policjantów, która miała miejsce w roku 2017.

- Rzucał się, kopał, uderzał głową o ścianę. Dla jego bezpieczeństwa nałożyliśmy mu specjalny hełm (...) Ugryzł mnie w palec i gdyby nie skórzana rękawica, mógłbym go stracić relacjonował to zdarzenie policjant.

Podczas rozprawy Daniel Martyniuk został zapytany o zarobki. Wyznał, że zajmuje się pracami artystycznymi, za które otrzymuje... około 1,5 tysiąca złotych miesięcznie!