Nieprawdopodobne informacje dotyczące Andrzeja Piasecznego właśnie pojawiły się w sieci. Po poruszającym wideo, jakie opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych otrzymał lawinę komentarzy. Wśród nich znajdowało się także słowo od Violi Kołakowskiej, która... zarzuciła mu kłamstwo! O co chodzi?

Jak wiadomo, trwająca od ponad roku pandemia szybko rozprzestrzeniającego się i groźnego koronawirusa na dobre zmieniła nasz świat. Pomimo udokumentowanych medycznie faktów o autentyczności zagrożenia nadal jest wiele osób, które po prostu nie wierzą w istnienie COVID-19. Wśród takich osób jest Viola Kołakowska.

Padły mocne słowa!

Andrzej Piaseczny ostatnio opublikował poruszające nagranie ze szpitala – muzyk jest chory na koronawirusa i wyraźnie daje się zauważyć, że ma spore problemy z oddychaniem. W wideo ostrzega innych, że owa choroba to nie przelewki.
Pomimo lawiny wspierających komentarzy, pojawił się także negujący - od Violi Kołakowskiej. Kobieta zarzuciła piosenkarzowi, że to kłamstwo, a także zapytała, co takiego dostał za owe nagranie.

- Co to jest za żenada. Kiepski aktor z ciebie Andrzej, naprawdę zły... Co to jest za obrzydliwa propaganda... Do czego jeszcze się posuną??? Co za to dostałeś??? - brzmiał komentarz Violi Kołakowskiej.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEPRAWDOPODOBNE, CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ