5 kwietnia całą Polskę obiegła bardzo smutna wiadomość. Odszedł od nas Krzysztof Krawczyk, uwielbiany przez praktycznie wszystkich Polaków. Mężczyzna zmarł w wieku 74 lat.

To dla kobiety niesamowicie trudny czas

Uroczystości pogrzebowe odbyły się kilka dni później. Muzyk spoczął na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią. Od czasu pogrzebu do dziś przy grobie Krzysztofa Krawczyka nieustannie palą się znicze, a fani nie mogą nadal uwierzyć w to, co się wydarzyło.

Największą tragedię przeżywa jednak żona muzyka. Ewa Krawczyk była bardzo związana ze swoim mężem. Oboje zapoznali się kiedy przebywali w Ameryce i od tego czasu byli nierozłączni. Kobieta nie ukrywa, że odejście męża to jej największa życiowa tragedia.

Wdowa po Krzysztofie Krawczyku udzieliła krótkiego wywiadu dziennikarzom Wirtualnej Polski, którzy spotkali ją na cmentarzu w Grotnikach. Ewa Krawczyk wyznała, że jest jej bardzo ciężko i nadal nie może pogodzić się ze stratą.

Wzruszające wyznanie Ewy Krawczyk

- Nie radzę sobie, jest bardzo ciężko. Nie wiem, jakoś nie radzę sobie, jest mi ciężko, jeszcze jakoś to do mnie nie dociera. (...) Ja tu jestem kilka razy dziennie, chodzę do kościoła, modlę się za Krzysia. (...) To jest bardzo wzruszające, ale ja bym chciała żeby Krzysiu był... – zaznaczyła kobieta podczas krótkiej rozmowy.

Co więcej, Ewa Krawczyk wyznała, że śpi na tej połowie łóżka, na której zawsze spał jej mąż, a także rozmawia z nim. Od jego śmierci nie zmieniła także nic w ich domu, bowiem ma wrażenie, że Krzysztof Krawczyk zaraz wróci do domu.

Słowa zrozpaczonej wdowy są niewątpliwie niesamowicie wzruszające. Ze smutkiem patrzy się na to, jak ogromną tragedię przeżywa kobieta, która straciła swojego ukochanego męża.

Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk / YouTube:  Plotki Rozrywka
Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk / YouTube: Plotki Rozrywka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY JEST SZANSA NA NORMALNE ZORGANIZOWANIE TEGOROCZNYCH KOMUNII I WESEL? MINISTERSTWO ZDROWIA ROZWIEWA WĄTPLIWOŚCI W TEJ SPRAWIE

O tym się mówi w Polsce: LESZEK MILLER WRÓCIŁ PAMIĘCIĄ DO MŁODOŚCI I PODZIELIŁ SIĘ STARYMI ZDJĘCIAMI Z RODZINNEGO ARCHIWUM. WPROST NIE MOŻNA ODERWAĆ OCZU OD JEGO ŻONY

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA KATE MEDIATOREM MIĘDZY BRAĆMI PO PRZYJEŹDZIE HARRY’EGO DO WIELKIEJ BRYTANII? GEST ŻONY KSIĘCIA MIAŁ WIELKIE ZNACZENIE. BYŁA PILNIE OBSERWOWANA

Z życia gwiazd: KWOTY JAKIE OTRZYMUJĄ GWIAZDY W RAMACH SWOJEJ EMERYTURY MOGĄ ZASKOCZYĆ! NA JAKIE WYPŁATY MOŻE LICZYĆ KRYSTYNA LOSKA