Nie da się ukryć, ze musiał to być trudny dzień dla całej rodziny królewskiej. Pogrzeb księcia Filipa, męża królowej Elżbiety II przyniósł wiele smutku i łez, był bacznie obserwowany przez miliony osób na całym świecie. Wiele z nich zastanawiało się nad tym, jak będzie wyglądać spotkanie księcia Williama i Harry’ego od chwili, gdy po raz ostatni na żywo widzieli się w marcu 2020 roku.

Jak wyjaśnia portal Gwiazdy WP, scena ich dość swobodnej rozmowy była obserwowana bardzo uważnie niemal przez wszystkich. Duży udział w tej chwili miała sama księżna Kate!

Księżna Kate łącznikiem między braćmi? William i Harry porozmawiali w trakcie pogrzebu księcia Filipa

Jak można było zobaczyć podczas transmisji, Harry nie szedł w kondukcie pogrzebowym obok swojego brata, jak nakazuje protokół – między dwoma panami szedł ich wspólny kuzyn. W katedrze na zamku w Windsorze również Harry nie siedział obok swojego brata w ławie.

Wszyscy czekali na to, aby doszło do przełomu w chłodnych relacjach obu braci. Dopiero po mszy pogrzebowej doszło do sytuacji, na którą czekało wiele osób. Harry i William nie wsiedli do samochodów, tylko poszli pieszo do pałacu.

Harry i William udali się na przechadzkę i szli ramię w ramię, mieli rozmawiać tak, jak dawniej. Towarzyszyła im księżna Kate, która zdaniem „Daily Mail” stała się łącznikiem między braćmi.

„Harry podszedł do brata i jego żony, chwilę rozmawiali. Wtedy Kate cofnęła się o parę kroków i pozwoliła braciom rozmawiać we dwójkę, zostawiając ich samych" – mówi Caroline Graham z Daily Mail.

Czy uda im się w ten sposób zbudować nowy ład w rodzinie?

Jak informował portal "Życie": NATALIA KUKULSKA W MOCNYCH SŁOWACH KOMENTUJE OSTATNIE DONIESIENIA MEDIÓW DOTYCZĄCE JEJ RELACJI Z SYNEM KRZYSZTOFA KRAWCZYKA. INTERNAUCI SĄ ZASKOCZENI

Przypomnij sobie: DŁUGO SKRYWANA PRAWDA DOTYCZĄCA TOMASZA KAROLAKA UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE. AKTOR OTRZYMAŁ 3,5 MILIONA ZŁOTYCH OD JEDNEJ Z NAJWIĘKSZYCH SPÓŁEK W POLSCE

Portal "Życie" pisał również: POLSKA ZBLIŻA SIĘ DO ZWALCZENIA KORONAWIRUSA? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. NAJNOWSZA WYPOWIEDŹ PREMIERA, MATEUSZA MORAWIECKIEGO BUDZI NADZIEJE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WAŻNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH OSÓB ZAŻYWAJĄCYCH SUPLEMENTY DIETY. JEDNA Z WIĘKSZYCH FIRM WYCOFUJE SWOJE PRODUKTY ZE SPRZEDAŻY. O CO CHODZI