Najnowsze informacje dotyczące jednego z najpopularniejszych aktorów polskiej sceny teatralnej i kinowej, Tomasza Karolaka mogą mocno zaskoczyć! Te fakty były skrywane przez lata, jednak teraz zostały ujawnione. Czy aktor otrzymał 3,5 miliona złotych od jednej z największych spółek w Polsce? Wszystko na to wskazuje! Koniecznie przeczytaj, o co chodzi!

Tomasz Karolak to bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych i znanych aktorów w Polsce. Oczywistym jest fakt, że biorąc udział w przeróżnych kampaniach reklamowych firm aktor otrzymuje niemałe sumy, jednak ostatnio okazało się, że jedna ze spółek przekazała mu aż 3,5 miliona złotych! Czy to prawda?

Wszystko wyszło na jaw!

Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen postanowił wyjawić pewne tajemnice swojego poprzednika na tym stanowisku. Zarzucił, że dawny prezes spółki finansował ekskluzywne wyjazdy gwiazdom, z którymi współpracował Orlen. Wśród nich miał znaleźć się Tomasz Karolak.

- Afery w Orlenie są związane z celebrytami, którzy otrzymywali pieniądze na swoje fundacje. Oczywiście, oni bardzo często korzystali z pieniędzy Orlenu, bawiąc się w lożach, luksusowych wyjazdach, pijąc najdroższe trunki.- mówił Daniel Obajtek.

Tomasz Karolak potwierdził współpracę z Orlenem, jednak nie wspomniał o stawkach, jakie zawarte były w umowie.