Najnowszy materiał opublikowany w mediach społecznościowych przez Natalię Kukulską wprawia w osłupienie! Artystka postanowiła w dosadnych i szczerych słowach skomentować ostatnie doniesienia mediów o jej relacji z synem Krzysztofa Krawczyka. Internauci są zaskoczeni – o czym mowa?

Natalia Kukulska to bez najmniejszych wątpliwości jedna z najbardziej popularnych i uznanych polskich artystek. Swoją sympatię zdobyła nie tylko dzięki umiejętnościom wokalnym, ale także skromności i prawdziwości w Internecie.

Gwiazda nie zamierza oszukiwać swoich fanów, dlatego postanowiła skomentować jeden z artykułów, który pojawił się w znanym czasopismie.

“To jest niewiarygodne!”

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka jeden ze znanych tabloidów zamieścił piosenkarkę na okładce wraz z Krawczykiem, dodając do tego podpis “Spłaci mu swój dług”. O co chodziło?

- To, co przeczytałam, nie wiem, czy mnie rozśmieszyło czy załamało. To jest niewiarygodne, że w dzisiejszych czasach można napisać wszystko, ze szczegółami, ktoś po prostu zaprojektował sobie historię. Otóż okazuje się, że ona dotyczy mojej przyjaźni z Krzysztofem Juniorem, którego ja nawet nie znam. Podobno mam cale plany w stosunku do niego, chcę z nim zaśpiewać duet, jestem zachwycona jego talentem. Z całym szacunkiem, gdyż może taki posiada, nie znamy się. - powiedziała oburzona Natalia Kukulska.