Media obiegła pilna wiadomość o hospitalizacji Janusza Chabiora. Okazuje się, że 58-letni aktor, którego widzowie dobrze znają z doskonałego kunsztu, potrzebował pomocy lekarskiej.

Co dokładnie mu dolega? Dlaczego musiał znaleźć się w szpitalu?

Janusz Chabior w szpitalu

Super Express przypomina, że w ostatnim czasie Janusz Chabior pojawia się na srebrnym ekranie choćby w programie „Power Couple”, gdzie występuje wraz z wybranką, Agatą Wątróbską. Okazuje się jednak, że teraz musiał zrobić sobie przerwę od obowiązków.

Aktor trafił do szpitala. Tym faktem podzielił się z fanami na Instagramie. Wiadomo, że potrzebował pomocy lekarza. Co dokładnie mu się stało?

Janusz Chabior jest najbardziej znany z grania ciemnych charakterów. Pojawiał się również w reklamach OLX. Teraz widzowie oglądają go w „Power Couple”, gdzie nieco „odczarowuje” swój wizerunek bandziora i pokazuje się z tej prawdziwej, dobrej strony.

Prywatnie w 2020 roku wziął ślub z Agatą Wątróbską. Para bardzo się kocha, ale w ostatnim czasie musieli na trochę się rozstać.

Janusz Chabior trafił do szpitala. Leczył go chirurg Maciej Grabień pracujący w klinice Arsmedis. „To co się zepsuło naprawione” – pochwalił się po wszystkim aktor.

Co mu było? Jak sprawdziły media, lekarz jest specjalistą od zabiegów żylaków kończyn dolnych oraz usuwania przepuklin pachwinowych, a także pozostałych zabiegów związanych z chorobami naczyniowymi.

Janusz Chabior nie ujawnił szczegółów, ale na zdjęciu widać, że czuje się już dobrze!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAK UCHRONIĆ SIĘ PRZED KLESZCZAMI W NASZYM OGRODZIE? WYSTARCZY SKORZYSTAĆ ZE WSPANIAŁYCH WŁAŚCIWOŚCI KILKU ROŚLIN I PAJĘCZAKI NIE BĘDĄ PROBLEMEM

O tym się mówi w Polsce: CZY TO JUŻ KONIEC JEDNEGO Z NAJPOPULARNIEJSZYCH TELETURNIEJÓW W NASZYM KRAJU? POŻEGNANIE TADEUSZA SZNUKA WYWOŁAŁO OGROMNE PORUSZENIE

O tym się mówi na świecie: MEGHAN MARKLE WSPIERA INNĄ GWIAZDĘ. SAMA RÓWNIEŻ STRACIŁA DZIECKO. ŻONA KSIĘCIA HARRY’EGO WYKAZAŁA SIĘ DOBRYM SERCEM

Z życia gwiazd: DOROTA SZELĄGOWSKA NIE ZAMIERZA JUŻ WYCHODZIĆ ZA MĄŻ? GWIAZDA TELEWIZJI WYJAWIŁA SZCZEGÓŁY Z ŻYCIA PRYWATNEGO. POTWIERDZIŁA ROZSTANIE Z MĘŻEM