Najnowsze i bardzo przykre wieści dotyczące rodziny Michała Żebrowskiego właśnie pojawiły się w mediach ogólnokrajowych. Aktor pożegnał jedną z najbliższych mu osób. Fani w dalszym ciągu nie mogą w to uwierzyć... O kim mowa?

Michał Żebrowski bez wątpienia jest postacią znaną niemalże każdemu. Mężczyzna od lat zajmuje się aktorstwem, a największą rozpoznawalność i uznanie przyniosły mu role w takich kultowych produkcjach, jak “Ogniem i mieczem”, “Wiedźmin” czy “Pan Tadeusz”. Ponadto, zdolności aktorskie Żebrowskiego oglądać można także na deskach teatru.

Kariera Michała Żebrowskiego wyglądała wręcz podręcznikowo - rodzice aktora, Tadeusz Żebrowski oraz Bożena Urbańska - Żebrowska zapewnili mu odpowiednią edukację, a już na trzecim roku studiów młody mężczyzna zadebiutował na ekranie.

Niewiarygodna tragedia

27 lutego w wieku 92 lat odszedł ojciec aktora, Tadeusz Żebrowski. Aktor pożegnał ojca w mediach społecznościowych, tym samym oznajmiając tę smutną wieść.

Pogrzeb mężczyzny odbędzie się 17 marca o godzinie 12:30 w Kościele św. Marcina przy ul. Piwnej 6. Następnie zostanie pochowany w grobie rodzinnym na Starych Powązkach.

Fani Michała Żebrowskiego składają najszczersze wyrazy współczucia i wsperają go w tym ciężkim czasie.