„Jeden z dziesięciu” to teleturniej, który od wielu lat nieustannie obecny jest na ekranach naszych telewizorów, a zmagania jego uczestników oglądało już wiele pokoleń widzów. Jednak w ostatnich dniach zaniepokojenie wywołało zachowanie prowadzącego teleturniej – Tadeusza Sznuka. Czy to koniec znanego teleturnieju?

Widzowie są zaniepokojeni!

Jak informuje portal Goniec, do niepokojącej sytuacji doszło podczas emisji odcinka z dnia 21 kwietnia. Na początku widzowie byli bardzo zaskoczeni samymi zmaganiami, bowiem prowadzenie przejęła osoba, która od samego początku odcinka miała najmniej punktów.

Jednak największe zdziwienie wśród fanów programu wywołało wyjątkowe pożegnanie prowadzącego. Przez wiele lat Tadeusz Sznuk żegnając się z widzami zawsze zapraszał ich na kolejny odcinek. Jednak 21 kwietnia pożegnanie to wyglądało nieco inaczej.

W środowym odcinku prowadzący „Jeden z dziesięciu” zaznaczył, że bardzo dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w programie, a widzom za uważne śledzenie losów zawodników.

- I to koniec – powiedział prowadzący na zakończenie.

Co dalej z teleturniejem?

Co więcej, w ramówce Telewizji Polskiej brak jest nowych odcinków popularnego teleturnieju, za to zaplanowane są tylko jego powtórki. Czy to oznacza, że „Jeden z dziesięciu” zniknie z anteny na zawsze?

Podczas ostatniego wywiadu, jakiego Tadeusz Sznuk udzielił dla mediów, zaznaczył, że na ten moment nie może jeszcze wskazać ostatecznie swojej decyzji, jednak wie, że zamiary TVP bardzo trudno jest przewidzieć. Sam jest jednak zdecydowany, aby kontynuować współpracę.

Jeden z pracowników Euromedia TV, zaznaczył natomiast, że ostatnie warunki jakie postawiła Telewizja Polska są bardzo trudne do zaakceptowania. Jaki zatem będzie dalszy los znanego teleturnieju? Na ten moment nie padły jeszcze żadne wiążące deklaracje.

"Jeden z dziesięciu" / YouTube:  stanleypol
"Jeden z dziesięciu" / YouTube: stanleypol

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: GŁÓWNY INSPEKTORAT SANITARNY INFORMUJE O WYCOFANIU KOLEJNEGO PRODUKTU! JEGO SPOŻYCIE MOŻE BYĆ BARDZO SZKODLIWE DLA NASZEGO ZDROWIA

O tym się mówi w Polsce: CZY JEST SZANSA NA NORMALNE ZORGANIZOWANIE TEGOROCZNYCH KOMUNII ORAZ WESEL? MINISTERSTWO ZDROWIA ROZWIEWA WĄTPLIWOŚCI W TEJ SPRAWIE

O tym się mówi na świecie: NASZA PLANETA KOLEJNY RAZ JEST POWAŻNIE ZAGROŻONA? MAMY POWODY DO NIEPOKOJU? TRZY ASTEROIDY MKNĄ W KIERUNKU ZIEMI. NAUKOWCY USPOKAJAJĄ

Z życia gwiazd: KOLEJNE ABSURDALNE WYPOWIEDZI CELEBRYTÓW. VIOLA KOŁAKOWSKA NIE DAJE ZA WYGRANĄ I WSZĘDZIE WIDZI SPISEK. NA JAKI POMYSŁ WPADŁA