Jak doskonale wiemy, od czasu kiedy ogłoszono pandemię koronawirusa, wśród wielu osób zaczęły pojawiać się sceptyczne głosy. Niektórzy uważają bowiem, że cała pandemia jest wymyślona i nie ma powodów do obaw.

Viola Kołakowska nie odpuszcza!

Jedną z osób, która od samego początku bardzo sceptycznie podchodziła do koronawirusa jest Viola Kołakowska. Znana celebrytka od dłuższego czasu nagrywa na swoim Instagramie InstaStories, w których przekonuje, że koronawirus nie istnieje. Co więcej, gwiazda uważa, że nie powinniśmy się szczepić, a na pewno nie powinniśmy używać do tego celu szczepionek wyprodukowanych przez firmy farmaceutyczne.

Viola Kołakowska uważa natomiast, że szczepionką która jest remedium na wszystkie choroby jakie nas dręczą, jest ta pochodząca z jadu żaby.

- Kambo naprawdę wzmocni wasz organizm, naprawdę go oczyści i pobudzi wasz układ immunologiczny do działania. I wtedy nie musicie się już naprawdę niczego bać. Jesteście bezpieczni. To mogę wam zagwarantować – zaznaczyła Viola Kołakowska.

Znani celebryci głoszą totalne absurdy!

Wypowiedź gwiazdy postanowił skomentować Adam Feder, znany reporter. Wraz ze swoimi gośćmi, w programie Komentery mocno skrytykował wypowiedź gwiazdy. Ponadto zaznaczył, żeby nikt nie decydował się na wstrzykiwanie sobie jakichkolwiek substancji nieznanego pochodzenia!

Okazuje się jednak, że nie tylko Viola Kołakowska głosi absurdy w sieci. Jak przypomina portal Super Express, ostatnio Marcin Najman w swoim filmiku zaznaczył, że przyjęcie szczepionki na koronawirusa jest dla niego równoznaczne ze zjedzeniem dziecka. Edyta Górniak natomiast wyjawiła, że jest pewna iż znana piosenkarka - Lady Gaga pije krew niemowląt, a dodatkowo służy szatanowi.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: GŁÓWNY INSPEKTORAT SANITARNY INFORMUJE O WYCOFANIU KOLEJNEGO PRODUKTU! JEGO SPOŻYCIE MOŻE BYĆ BARDZO SZKODLIWE DLA NASZEGO ZDROWIA

O tym się mówi w Polsce: CZY JEST SZANSA NA NORMALNE ZORGANIZOWANIE TEGOROCZNYCH KOMUNII ORAZ WESEL? MINISTERSTWO ZDROWIA ROZWIEWA WĄTPLIWOŚCI W TEJ SPRAWIE

O tym się mówi na świecie: NASZA PLANETA KOLEJNY RAZ JEST POWAŻNIE ZAGROŻONA? MAMY POWODY DO NIEPOKOJU? TRZY ASTEROIDY MKNĄ W KIERUNKU ZIEMI. NAUKOWCY USPOKAJAJĄ

Z życia gwiazd: EWA KRAWCZYK WYJAWIŁA, JAK CZUJE SIĘ PO ODEJŚCIU UKOCHANEGO MĘŻA. WDOWA PO KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU PRZEŻYWA OBECNIE BARDZO TRUDNY CZAS