Wczoraj dotarła do nas jedna z najsmutniejszych wiadomości. Nie ma już wśród nas Krzysztofa Krawczyka. Wielkiego artysty, którego muzyka docierała do niemal wszystkich pokoleń. Jego utwory są ponadczasowe, a pamięć o muzyku nigdy nie zniknie.

Tragiczna informacja!

Według informacji przekazywanych przez wiele portali Krzysztof Krawczyk po pobycie w szpitalu z powodu koronawirusa, wrócił do domu. Wszystko miało miejsce przed Wielkanocą, a muzyk sam zapewniał, że jego stan znacznie się poprawił. Jednak w poniedziałek stan muzyka nagle mocno się pogorszył i mimo podjętych działań Krzysztofa Krawczyka nie udało się uratować.

Podczas rozmowy z dziennikarzami Super Expressu, menadżer Krzysztofa Krawczyka wyznał, że mężczyzna cierpiał nie wiele współistniejących chorób, między innymi miał poważne problemy z sercem oraz płucami.

Tragiczne wydarzenie wywołało ogromne poruszenie w sieci. Tysiące artystów oraz fanów wspominają wielkiego muzyka i nie mogą pogodzić się z tak ogromną stratą. Okazuje się jednak, że są osoby, które nawet w takiej chwili nie potrafią zachować się odpowiednio.

Takie zachowanie nie powinno mieć miejsca!

Jak informuje portal Jastrząb Post jedną z takich osób jest Viola Kołakowska. Od samego początku pandemii celebrytka jest sceptycznie nastawiona do koronawirusa, a jej opinie wyrażane publicznie szokują wiele osób. Nie inaczej jest i tym razem.

- To przykre, bardzo go sobie ceniłam jako artystę, lubiłam jego głos. Jest to przykre, ale właśnie o to chodzi. Krzysztof Krawczyk szczepił się i po szczepieniu miał kontakt z wirusem. Dlatego krzyczymy, abyście się nie szczepili, ponieważ szczepionka powoduje brak odpowiedzi immunologicznej na wirusa. Dlatego ci, którzy się szczepią, mogą w ten sposób zakończyć swój żywot – zaznaczyła Viola Kołakowska na swoim Instagramie.

Internauci byli także zszokowani ubiorem artystki. W chwili publikacji Instastory, w którym mówiła o śmierci Krzysztofa Krawczyka miała na sobie królicze uszy. Czy na pewno celebrytka powinna się zachować w taki sposób?

screen z Instagrama @violkakolakowska
screen z Instagrama @violkakolakowska

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TO NIE CZAS NA WIOSENNE UBRANIA I SPACERY? SYNOPTYCY NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI! ZIMA NIE ZAMIERZA SIĘ WYCOFAĆ? ZŁE WIADOMOŚCI DLA OGRODNIKÓW I SADOWNIKÓW

O tym się mówi w Polsce: JAK WYGLĄDAŁY OSTATNIE CHWILE ŻYCIA KRZYSZTOF KRAWCZYKA? KOCHANEGO MUZYKA RATOWAŁA UKOCHANA ŻONA. MENADŻER MÓWI O POWODZIE TEGO, ŻE NIE MA GO Z NAMI

O tym się mówi na świecie: ELŻBIETA II NIE JEST JUŻ KRÓLOWĄ? SENSACYJNE WIEŚCI OBIEGŁY MEDIA. KTO ZOSTAŁ KRÓLEM WIELKIEJ BRYTANII? MONARCHINI MIAŁA DOKONAĆ SEKRETNEJ KORONACJI

Z życia gwiazd: NARASTA KONFLIKT POMIĘDZY MICHAŁEM WIŚNIEWSKIM, A SŁAWOMIREM ŚWIERZYŃSKIM. JAK ZAKOŃCZY SIĘ CAŁA SYTUACJA