Krzysztof Krawczyk był artystą, jakich mało. Jego muzyka porywała do tańca i zabawy kolejne pokolenia, miał ogromne grono fanów, a i młodzież zachwycała się jego utworami.

Wczoraj, gdy do mediów dotarły wieści o śmierci wokalisty, cała Polska pogrążyła się w żałobie. Informacje potwierdzili również menadżer oraz żona Krzysztofa Krawczyka.

Przy okazji zaczęto się przyglądać nie tylko twórczości, ale i życiu artysty. Okazało się, że jest o czym mówić. Są nawet rzeczy, których żałował aż do końca swoich dni.

Krzysztof Krawczyk. Źródło: Youtube polsatnews.pl
Krzysztof Krawczyk. Źródło: Youtube polsatnews.pl

Krzysztof Krawczyk nie miał kontaktu z dzieckiem

Portal Goniec zauważa, że trzykrotnie żonaty artysta miał jedno dziecko – syna, Krzysztofa juniora, którego mamą była Halina Żytkowiak. Nigdy jednak nie umiał stworzyć zbyt mocnych relacji z dzieckiem, gdyż wiele wyjeżdżał i koncertował.

Krzysztof Krawczyk nigdy nie był mocno związany z synem. W 1988 roku, gdy jechali razem samochodem, wokalista spowodował wypadek. Konsekwencje były poważne – artysta wyszedł z tego ze stłuczonym pniem mózgu, złamaną szczęką, ręką i nogą oraz koniecznością brania leków na padaczkę już przez resztę swoich dni. Jego syn natomiast długo pozostawał nieprzytomny.

Krzysztof Krawczyk. Źródło: Youtube polsatnews.pl
Krzysztof Krawczyk. Źródło: Youtube polsatnews.pl

Krzysztof Junior opowiadał, że jego tata jest „wspaniały”, jednak dość rzadko się widują. Po latach Krawczyk przyznał, że z synem widuje się „kiedy on na to pozwala”. Nigdy nie nadrobili straconego czasu z przeszłości.

Krzysztof Krawczyk zamieszkał z kolejną żoną, Ewą Krawczyk, i jej trzema córkami. Podobno syn wokalisty nigdy nie zaakceptował pani Ewy.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TO NIE CZAS NA WIOSENNE UBRANIA I SPACERY? SYNOPTYCY NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI! ZIMA NIE ZAMIERZA SIĘ WYCOFAĆ? ZŁE WIADOMOŚCI DLA OGRODNIKÓW I SADOWNIKÓW

O tym się mówi w Polsce: CO Z NOWYM ŁADEM? RZĄD MIAŁ UJAWNIĆ PLANY 20 MARCA. CO CZEKA POLSKĘ W KOLEJNYM CZASIE? DZIENNIKARZOM DOWIEDZIELI, KIEDY NASTĄPI PREZENTACJA PROGRAMU

O tym się mówi na świecie: ELŻBIETA II NIE JEST JUŻ KRÓLOWĄ? SENSACYJNE WIEŚCI OBIEGŁY MEDIA. KTO ZOSTAŁ KRÓLEM WIELKIEJ BRYTANII? MONARCHINI MIAŁA DOKONAĆ SEKRETNEJ KORONACJI

Z życia gwiazd: JAK WYGLĄDAŁY OSTATNIE CHWILE ŻYCIA KRZYSZTOF KRAWCZYKA? KOCHANEGO MUZYKA RATOWAŁA UKOCHANA ŻONA. MENADŻER MÓWI O POWODZIE TEGO, ŻE NIE MA GO Z NAMI