Całej Polsce trudno uwierzyć w to, że Krzysztof Krawczyk nie żyje. Jak przekonuje „Super Express”, w piątkowym wywiadzie artysta zapewniał, że udało mu się pokonać koronawirusa i czuje się coraz lepiej. Zapowiedział również, że wychodzi już ze szpitala do domu, co zresztą nastąpiło. Krzysztof Krawczyk spędził święta w towarzystwie najbliższych, szczególnie żony Ewy.

W poniedziałek jego stan dramatycznie się pogorszył. Legendarnego artysty nie udało się uratować. Zmarł w wieku 74 lat. O śmierci Krzysztofa Krawczyka poinformował jego manager, Andrzej Kosmala.

Nie żyje Krzysztof Krawczyk. Do ostatnich chwil czuwała przy nim ukochana żona. Podano przyczynę śmierci artysty

Krzysztof Krawczyk, szczęśliwy dzięki wsparciu bliskich i licznych fanów wrócić do domu w Wielką Sobotę. Zapewniał, że czuje się coraz lepiej i dziękował Bogu za ocalenie życia. Wkrótce po powrocie do domu opublikował w sieci optymistyczny wpis, w którym przekonywał, że do jego sypialni wpadły dwa promyki – wiosennego słońca i ukochanej żony. Dziękował za modlitwy i życzenia, prosił, aby nie dawać się wirusowi.

Jak wyjaśnia „SE”, manager artysty, Andrzej Kosmala, Krawczyk czuł się dobrze i cieszył się z żoną świętami. W poniedziałek artysta stracił jednak przytomność i z minuty na minutę było coraz gorzej. Pogotowie zabrało go do szpitala Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Chwilę później Ewa Krawczyk otrzymała telefon z informacją o śmierci męża.

„Krawczyk miał kilka chorób współistniejących. Od pewnego czasu miał problemy z sercem, a dokładnie migotanie przedsionków. Miał również problemy z płucami i oddychaniem” – powiedział Andrzej Kosmala.

Manager wyjawił, co dzieje się obecnie z żoną Krzysztofa Krawczyka.

„Ewa jest w szoku. Wierzyła, że Krzysztof wróci do zdrowia” – powiedział.

Jak informował portal "Życie": CZY OBOSTRZENIA PO ŚWIĘTACH ZOSTANĄ ZAOSTRZONE? DZIENNIKARZOM UDAŁO SIĘ DOTRZEĆ DO NIEOFICJALNYCH PLANÓW RZĄDU. TAK MA WYGLĄDAĆ SYTUACJA PO 9 KWIETNIA

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA SPĘDZA KOLEJNE ŚWIĘTA BEZ PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO. AKTORKA BARDZO TĘSKNI ZA MĘŻEM. „CZASEM SŁYSZĘ JEGO GŁOS”

Portal "Życie" pisał również: JAK ROZPOZNAĆ, ŻE KUPOWANE W SKLEPIE MIĘSO NAPRAWDĘ JEST ŚWIEŻE? WAŻNY JEDEN MAŁY SZCZEGÓŁ! PRZYDATNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH POLAKÓW NA ZAKUPACH

Pisaliśmy również o: WIADOMO, JAK WIELKI MAJĄTEK OTRZYMALI W SPADKU KSIĄŻĘ WILLIAM I HARRY. OKAZUJE SIĘ, ŻE KRÓLOWA MATKA PODZIELIŁA TĘ KWOTĘ NIERÓWNO. KTO OTRZYMAŁ WIĘCEJ