Małgorzata Ostrowska-Królikowska, wdowa po Pawle Królikowskim, spędza czas z rodziną, jednak wśród jej najbliższych przy świątecznym stole zabraknie ukochanego męża. Aktorka mimo upływu czasu nadal nie może pogodzić się z jego odejściem – bardzo tęskni.

Pomponik przypomina, że zmarły w wieku 58 lat aktor w tym roku obchodziłby 60-te urodziny dokładnie w Wielki Czwartek. Ciężki, pandemiczny okres oraz święta bez długoletniego ukochanego są dla Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej prawdziwym wyznaniem. Ciężko jest jej się odnaleźć.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Źródło: Youtube Fundacja Wcześniak
Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Źródło: Youtube Fundacja Wcześniak

Małgorzata Ostrowska-Królikowska tęskni za mężem

Aktorka żyła z Pawłem Królikowskim przez ponad 30 lat. Po tak długim czasie wciąż nie może dojść do siebie i przyjąć do wiadomości, że już nigdy nie zobaczy swojego ukochanego. Teraz, gdy ma przerwę podczas pracy przy „Klanie” i nie ma już zdjęć do „Stulecia winnych”, próbuje się czymś zająć, by nie tęsknić tak bardzo.

Padło na przygotowywanie Wielkanocy. Postanowiła zaangażować się w przygotowania w kuchni. Na święta robiła żurek, potrawy z jajek, ciastka i makowce. Niestety, w żadnej z tych czynności nie pomoże jej ukochany mąż.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski. Źródło: Youtube tvnpl
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski. Źródło: Youtube tvnpl

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przyznała, że to dla niej bardzo trudne, a w szafie wciąż są jeszcze jego ubrania. Część rzeczy Pawła Królikowskiego niedawno oddała teściowi, jednak jeszcze jakiś czas temu nie zdejmowała z oparcia krzesła kamizelki, którą przez nie przerzucał. W końcu dała ją tacie zmarłego aktora.

Przyznała, że wciąż słyszy jego głos. Dodała także, że bardzo często w telewizji widzi serial lub film, w którym występował jej zmarły mąż. Tłumaczyła, że jest to dla niej jednocześnie trudne, ale i miłe, bo „w jakimś sensie został”.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAK WYGLĄDAŁO ŻYCIE JOLANTY KWAŚNIEWSKIEJ PO WYPROWADZCE Z PAŁACU PREZYDENCKIEGO? MUSIAŁA KOMPLETNIE ZMIENIĆ STYL SWOJEGO ŻYCIA

O tym się mówi w Polsce: SZYMON HOŁOWNIA ZASZCZEPIŁ SIĘ PRZECIWKO KORONAWIRUSOWI. Z UST ANDRZEJA DUDY PADŁY MOCNE SŁOWA. ZASKAKUJĄCA REAKCJA BYŁEGO KANDYDATA NA PREZYDENTA

O tym się mówi na świecie: WIADOMO, JAK WIELKI MAJĄTEK OTRZYMALI W SPADKU KSIĄŻĘ WILLIAM I HARRY. OKAZUJE SIĘ, ŻE KRÓLOWA MATKA PODZIELIŁA TĘ KWOTĘ NIERÓWNO. KTO OTRZYMAŁ WIĘCEJ

Z życia gwiazd: DANIEL MARTYNIUK ZACZYNA ŻYCIE NA NOWO? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. WŁAŚNIE OTRZYMAŁ OD RODZICÓW MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA SPOREGO BIZNESU