Jak podaje portal Super Express, Szymon Hołownia podjął decyzję o zaszczepieniu się przeciwko koronawirusowi. Polityk zarejestrował się na szczepienie podczas zamieszania, jakie miało miejsce w czwartek. Jak się jednak okazuje, szczepienie, które przyjął były kandydat na prezydenta wywołało w sieci niemałą burzę.

Prezydent bronił polityka!

Szymon Hołownia przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych, że zaszczepił się na koronawirusa i przyjął preparat firmy Pfizer. Internauci nie zostawili na polityku suchej nitki. Finalnie na całe zamieszanie zareagował prezydent Andrzej Duda, który na swoim Twitterze opublikował wpis, w którym starał się bronić lidera Ruchu Polska 2050.

- Proponuję zostawić Szymona Hołownię w spokoju. Zaszczepił się, i dobrze. Chciał jak najszybciej? Nie on jeden. Więcej wyrozumiałości dla ludzkiej słabości. Pomijam już fakt, że wszelkie przejawy hejtu w Wielkanoc to po prostu wstyd! Wyluzujcie. Wesołego Alleluja! – brzmi wpis Andrzeja Dudy.

Szymon Hołownia niezbyt radośnie przyjął komentarz Andrzeja Dudy

Jak się jednak okazuje, Szymon Hołownia niezbyt ciepło przyjął chęć pomocy, którą wystosował prezydent Andrzej Duda. Znany dziennikarz i polityk udostępnił wpis prezydenta na swoim profilu, a następnie dodał, że osoba która przyjęcie szczepienia w tych trudnych czasach nazywa słabością nie powinna uchodzić za patriotę.

Jak zatem widać, nawet w takich chwilach politycy nie przestają walczyć między sobą i wzajemnie sobie docinać. Czy spodziewaliście się takiej reakcji lidera Ruchu Polska 2050?