Najnowsze, zaskakujące informacje dotyczące rodziny Martyniuków właśnie pojawiły się w mediach. Daniel Martyniuk właśnie otrzymał od rodziców możliwość prowadzenia sporego biznesu – czy to oznacza, że trzydziestolatek przystopuje z łamaniem prawa i zacznie swoje życie na nowo? Internauci są zdumieni, lecz trzymają kciuki za syna króla disco polo. O czym mowa?

Rodzina Martyniuków należy do najbardziej medialnych rodzin w ostatnim czasie. Liczne skandale, które wywołane były przez Daniela Martyniuka, a także jego głośny rozwód z Eweliną sprawiły, że o rodzinie Martyniuków swego czasu było bardzo głośno. Niestety, wybryki syna negatywnie wpłynęły na reputację ojca, Zenka Martyniuka.

Mimo licznych spraw sądowych i wyroków, jakie padły w stronę Daniela rodzice nadal go wspierają i chcą dla niego jak najlepiej. Ostatnio do mediów trafiła informacja o przekazaniu synowi ogromnego biznesu. Co to oznacza?

Czy Daniel Martyniuk rozpocznie swoje życie na nowo?

Zenek i Danuta Martyniukowie niedawno nabyli ogromną posiadłość w Białowieży, którą chcą przerobić na pensjonat dla turystów. Rodzice Daniela pragną, aby to on zajmował się owym biznesem i nim zarządzał.

Czy to oznacza, że skończą się wybryki trzydziestolatka? Fani trzymają za niego kciuki!