Aleksander Kwaśniewski był prezydentem Polski w latach 1995-2005. Wtedy też funkcję Pierwszej Damy RP pełniła jego żona, Jolanta Kwaśniewska. Nie ulega wątpliwości, że Polacy ją uwielbiali.

Jolanta Kwaśniewska spełniała się w roli Pierwszej Damy

Jolanta Kwaśniewska była niesamowicie aktywna jako Pierwsza Dama. Udzielała się w wielu społecznych akcjach. Dodatkowo wszystkich zadziwiał jej nienaganny styl i klasa. Od samego początku uznawana była za ikonę mody.

Jolanta Kwaśniewska jako Pierwsza Dama zawsze wyglądała szykownie i elegancko. Uwielbiana była nie tylko za swoją niesamowitą osobowość, ale także umiejętność dopasowania się do każdej sytuacji i niesamowity gust, zawsze zgodny z panującymi trendami.

Aleksander Kwaśniewski, Jolanta Kwaśniewska. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka
Aleksander Kwaśniewski, Jolanta Kwaśniewska. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka

Mimo upływu lat Jolanta Kwaśniewska dalej wygląda świetnie. W dalszym ciągu prezentuje się pięknie i elegancko.

Jak wyglądało życie Jolanty Kwaśniewskiej po wyprowadzce z Pałacu Prezydenckiego?

Jolanta Kwaśniewska przez 10 lat była Pierwszą Damą. W Pałacu Prezydenckim nie musiała myśleć o gotowaniu, robieniu zakupów, czy sprzątaniu.

Dlatego w 2005 roku, gdy kadencja jej męża dobiegła końca, znajomi pary zapytali ją wprost, czy da sobie radę z domowymi obowiązkami. W końcu przez dziesięć lat nie miała z nimi styczności, a teraz będzie musiała sprzątać i gotować sama.

Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @CPK Centrum Praw Kobiet
Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @CPK Centrum Praw Kobiet

Odpowiedź Jolanty Kwaśniewskiej kompletnie zaskoczyła znajomych. Była Pierwsza Dama odpowiedziała krótko:

Ja nie muszę gotować, bo ja kocham gotować! Tak samo kocham robić zakupy i bywać z przyjaciółmi.

Jak widać, Jolanta Kwaśniewska nie przywiązywała się do luksusów i szybko odnalazła się w nowej rzeczywistości.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO