Aleksander Kwaśniewski był prezydentem Polski w latach 1995-2005. Wtedy też funkcję Pierwszej Damy RP pełniła jego żona, Jolanta Kwaśniewska. Nie ulega wątpliwości, że Polacy ją uwielbiali.

Jolanta Kwaśniewska była niesamowicie aktywna jako Pierwsza Dama. Udzielała się w wielu społecznych akcjach. Dodatkowo wszystkich zadziwiał jej nienaganny styl i klasa. Od samego początku uznawana była za ikonę mody!

Jolanta Kwaśniewska to ikona stylu

- Dopiero pod koniec podstawówki przestałam być chłopczycą, zapuściłam włosy i zaczęłam nosić sukienki. Trochę mi jednak zajęło, zanim zrozumiałam nagłą zmianę u chłopców, którzy z podwórkowych kompanów stali się adoratorami – opowiadała o samej sobie.

Jolanta Kwaśniewska jako Pierwsza Dama zawsze wyglądała szykownie i elegancko. Uwielbiana była nie tylko za swoją niesamowitą osobowość, ale także umiejętność dopasowania się do każdej sytuacji i niesamowity gust, zawsze zgodny z panującymi trendami.

Jak podaje Avanti24, Jolanta Kwaśniewska wciąż świetnie radzi sobie z dopasowywaniem się do okazji oraz dobieraniem odpowiedniego do swojej sylwetki stroju. Wygląda modnie, jej stroje nie są przesadzone, zawsze wie, co założyć.

Warto zwrócić uwagę szczególnie na kilka stylizacji. Jedną z nich jest strój z brązowym płaszczem w pionowe paski, ołówkową spódnicą i białą koszulą. Trzeba przyznać, że dzięki niesamowitym dodatkom zestaw wygląda idealnie!

Kolejna rewelacyjna stylizacja Jolanty Kwaśniewskiej składa się z plisowanej, srebrnej spódnicy, szarego kardiganu oraz srebrnej biżuterii i zegarka.

Uwagę zwraca też fakt, jak obłędnie wygląda w sukience maxi w grochy. To chyba nasz faworyt! Odpowiednio dobrane buty i niewiele gustownych dodatków sprawia, że sukienka przyciąga uwagę, a Jolanta Kwaśniewska prezentuje się naprawdę rewelacyjnie.

Przypomnij sobie o… OSZUST WPADŁ W RĘCE MUNDUROWYCH, TERAZ CZEKA GO POWAŻNA KARA. PRZEZ LATA OSZUKIWAŁ LUDZI TWIERDZĄC, ŻE JEST NOWYM JEZUSEM

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: DO MIASTA WRACAJĄ STUDENCI. MPK WZMOCNI DLA NICH OFERTĘ KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ . CO SIĘ ZMIENI

Portal Życie pisał również o… KOLEJNE PROBLEMY ZE STREFĄ PARKOWANIA NA WARSZAWSKIEJ WOLI. MIESZKAŃCY STOLICY NIE MOGĄ KUPIĆ BILETÓW, A DOSTAJĄ MANDATY. O CO CHODZI