Aleksander Kwaśniewski był prezydentem Polski w latach 1995 - 2005. Wtedy też funkcję Pierwszej Damy RP pełniła jego żona, Jolanta Kwaśniewska. Nie ulega wątpliwości, że Polacy ją uwielbiali.

Polacy kochali Pierwszą Damę

Jolanta Kwaśniewska była niesamowicie aktywna jako Pierwsza Dama. Udzielała się w wielu społecznych akcjach. Dodatkowo wszystkich zadziwiał jej nienaganny styl i klasa. Od samego początku uznawana była za ikonę mody!

Jak informuje portal swiatradosci, sama Pierwsza Dama przyznaje, że jako dziecko preferowała raczej męskie stylizacje.

Dopiero pod koniec podstawówki przestałam być chłopczycą, zapuściłam włosy i zaczęłam nosić sukienki. Trochę mi jednak zajęło, zanim zrozumiałam nagłą zmianę u chłopców, którzy z podwórkowych kompanów stali się adoratorami – wyznała Jolanta Kwaśniewska w wywiadzie udzielonym dla Gali.

Źródło: alchetron.com

Jolanta Kwaśniewska nie była zachwycona

Co więcej, w innym z wywiadów, udzielonych w programie Siła kobiet, Pierwsza Dama przyznała, że mimo iż wszyscy byli zachwyceni jej eleganckimi stylizacjami, sama nie czuła się w nich zbyt dobrze.

- Ubierałam się wbrew sobie, ponieważ tak naprawdę te kostiumiki, sukienusie takie, to nie jest to, co kocham. Ja dobrze się czuję w sportowej elegancji, ja lubię z takim zadziorem się bardziej ubrać, i czasem tak się ubieram - podkreśliła.

Co więcej Jolanta Kwaśniewska uważa, że każda kobieta powinna ubierać się tak, jak podpowiada jej serce i jak czuje się dobrze. Według niej nie ma stylizacji, które pasują tylko i wyłącznie do określonego wieku.

- Protestuję ciągle przeciwko temu, żeby kobiety w pewnym wieku nie miały możliwości ubierania się w sposób taki bardzo modny, ponieważ spotykam takie kobiety na całym świecie i naprawdę mamy prawo do tego, żeby dokładnie tak się ubierać, jak nam w duszy gra - powiedziała Pierwsza Dama w wywiadzie dla Gali.

Źródło: alchetron.com

Jak informował portal "Życie": KOBIETA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA OGROMNĄ ZMIANĘ SWOJEGO WYGLĄDU. NA WSZYSTKIE OPERACJE PLASTYCZNE WYDAŁA 200 TYSIĘCY ZŁOTYCH. CZY BYŁA TO DOBRA DECYZJA

Przypomnij sobie: OSTATNIE DONIESIENIA NA TEMAT AGATY KORNHAUSER - DUDY WYWOŁAŁY NIEMAŁE OBURZENIE. GŁOS ZABRAŁA TAKŻE KAROLINA KORWIN - PIOTROWSKA

Portal "Życie" pisał również: KOLEJNY KONFLIKT W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ? KSIĘŻNA KATE JUŻ NIE WYTRZYMUJE