Meghan Markle i książę Harry już od ponad pół roku nie sprawują funkcji członków rodziny królewskiej. Jak się jednak okazuje, jest to powodem wielu konfliktów.

Co się dzieje w rodzinie królewskiej?

Nie jest tajemnicą, że Meghan Markle i książę Harry wraz ze swoim synkiem wyjechali z Anglii i obecnie zamieszkują w Los Angeles. Prawdopodobnie powodem przeprowadzki była chęć powrotu Meghan do kariery aktorskiej.

Jak jednak informuje portal Wirtualna Polska, nie wszystkim członkom rodziny królewskiej spodobał się ten pomysł. Podobno książę William do dziś nie może się pogodzić z wyjazdem brata i jest na niego o to wściekły.

Takie informacje przekazał w swojej książce "Finding Freedom" Andrew Morton. Co ciekawe, autor książki dotyczącej Meghan i Harry'ego podkreślił, że cała sytuacja odbiła się także na księżnej Kate.

- Nie ma wątpliwości, że pogłębiająca się przepaść między Williamem i Harrym głęboko wpłynęła na Kate. To wszystko ją denerwuje - wyjawił Andrew Morton podczas rozmowy dla "New Idea".

Od samego początku wiadomo było, że księżna Kate i Meghan Markle nie darzą się zbyt wielką sympatią. Rozłam pogłębił się jeszcze mocniej po wyjeździe Meghan i Harry'ego.

Instagram @kensingtonroyal

Widać, że panie nie darzą się sympatią

Obecnie kobiety nie mają ze sobą kontaktu. Jedynie ostatnio, z okazji urodzin Meghan, na instagramowym profilu książąt Cambridge zamieszczono życzenia dla żony księcia Harry'ego.

- To bardzo smutne, że nie dogadywały się szczególnie dobrze, ale to tylko spotęgowało konflikt między braćmi. Jako lojalna żona Kate zdecydowanie stanęła po stronie Williama - podkreślił Andrew Morton.

Czy zatem księżna Kate i książę Harry są źli na Meghan za to, że zabrała im członka ich rodziny? Nie jest to wykluczone, bowiem podczas jednego z ostatnich spotkań rodziny królewskiej, które odbyło się w marcu, księżna Kate unikała Meghan, co było bardzo wyraźnie widać.

Instagram @kensingtonroyal

Jak informował portal "Życie": KOBIETA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA OGROMNĄ ZMIANĘ SWOJEGO WYGLĄDU. NA WSZYSTKIE OPERACJE PLASTYCZNE WYDAŁA 200 TYSIĘCY ZŁOTYCH. CZY BYŁA TO DOBRA DECYZJA

Przypomnij sobie: OLIWIA BIENIUK WYGLĄDA NIEMAL IDENTYCZNIE, JAK JEJ MAMA. ANNA PRZYBYLSKA BYŁABY DUMNA Z CÓRKI

Portal "Życie" pisał również: JAKA NAPRAWDĘ JEST MAGDA GESSLER? PRAWDĘ NA TEMAT TEGO, JAK WSPÓŁPRACUJE SIĘ ZE ZNANĄ RESTAURATORKĄ WYZNAŁ STYLISTA KOBIETY