Jak podaje portal "Super Express", projektantka Dorota Goldpoint współpracuje z Agatą Kornhauser-Dudą od kilku lat. Kobieta w jednym z udzielonych wywiadów zdradziła, jaka prywatnie jest Pierwsza Dama, a także, co mówi się o żonie Andrzeja Dudy za granicą.

Dorota Goldpoint o Agacie Dudzie

W rozmowie z Newseria Lifestyle Dorota Goldpoint stwierdziła, że pierwsza dama zawsze ubiera się stosownie do okazji. "Styl pani prezydentowej Agaty Dudy jest nienaganny. Zawsze prezentuje się bardzo elegancko i jest ubrana adekwatnie do okoliczności. Pracuje w dyplomacji, w związku z czym obowiązują ją pewne zasady i strój musi być formalny" - podkreślała projektantka.

Dorota Goldpoint wskazała, że stylizacje polskiej Pierwszej Damy doceniane są również poza granicami naszego kraju. "Biało-czarną suknię, którą miała na sobie podczas wizyty u państwa Trumpów, magazyn „The Independent” określił jako szczególnie wyróżniającą się kreację" - przypomniała projektankta.

Instagram/pierwszadama_akd

Świadoma własnej sylwetki

Dorota Goldpoint podkreśliła, że Agata Duda świadoma jest atutów swojej sylwetki, a także jej mankamentów. Pierwsza dama potrafi dobrać stroje by zakryć niedoskonałości swojej figury i wyeksponować to, co najpiękniejsze.

"Pierwsza dama to wymagająca osoba, natomiast bardzo dobrze się z nią pracuje, ponieważ jest konkretna i wie, czego chce. Bardzo szybko przygotowujemy kreacje. Mamy ustalone terminy przymiarek i poprawek, to pozwala na sprawną realizację zleceń" - zdradziła Dorota Goldpoint cytowana przez "Super Express".

Instagram/pierwszadama_akd

Zachowawcza

Choć sylwetka pierwszej damy sprzyja eksperymentom modowym, to Agata Duda jest raczej zachowawcza. Goldpoint wskazuje, że wynika to z faktu, że żona Andrzeja Dudy jest świadoma powagi urzędu prezydenta oraz pierwszej damy.

"Lubi żywe kolory, ale bardzo dobrze czuje się również w bieli. Czerwień, która nie nadaje się na oficjalne spotkania, zastępuje amarantem lub kolorem bordo" - dodała projektantka.

Instagram/pierwszadama_akd

A wy, jak oceniacie styl pierwszej damy?

To też może cię zainteresować: Ważna życiowa decyzja prezydenta Andrzeja Dudy. Nie wszystkim spodoba się to, co postanowił

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mikołaj Krawczyk pokazał zdjęcie rodzinne. Widać na nim twarze jego synów. Co ma to Aneta Zając

O tym się mówi: Koronawirus w jednym z Sanktuariów. Sanepid zwraca się z pilnym apelem