Andrzej Duda jest prezydentem Polski. Niedawno został wybrany na kolejną kadencję, a 6 sierpnia miało miejsce kolejne zaprzysiężenie.

Głowa państwa stara się być na czasie, stąd też obecność w internecie (słynne Q&A – pytania i odpowiedzi, Facebook, Twitter i TikTok). Liczy na to, że dzięki swoim działaniom zjedna sobie młodych wyborców.

Ci jednak mogą być zdziwieni i rozczarowani, gdy poznają prawdę na temat najnowszej decyzji prezydenta. To, co postanowił, nie przypadnie do gustu wielu osobom, szczególnie młodzieży. O czym mowa?

Kontrowersyjna decyzja Andrzeja Dudy

Postanowienie Andrzeja Dudy jest niespodziewane. Choć Polacy bacznie obserwowali, co zrobi prezydent, on postąpił tak, jak nikt się nie spodziewał. Co więcej, dokładnie takie postępowanie polecali mu współpracownicy. O czym mowa?

Jak informuje portal Lelum, na początku kampanii prezydenckiej Andrzej Duda mocno uaktywnił się w sieci. To właśnie tam pojawiał się na TikToku, Twitterze czy Facebooku. Ostatecznie jednak nie wszędzie zabawi przez dłuższy czas.

Według informacji podawanych przez media Andrzej Duda postanowił wycofać się z aktywności na TikToku. Prawdopodobnie w dużej mierze ma to związek ze Stanami Zjednoczonymi. Dlaczego?

Agata Duda, Andrzej Duda
Agata Duda, Andrzej Duda
Agata Duda, Andrzej Duda

Na początku Andrzej Duda dobrze bawił się na TikToku, postanowił w ten sposób zyskać przychylność młodszych wyborców. Jednak teraz okazało się, że Amerykanie zamierzają zakazać używania TikToka. Właśnie dlatego prezydent… usunął konto.

- Współpracownicy prezydenta mówią o negatywnej rekomendacji ABW dla tej aplikacji, jednak również o chęci niedrażnienia Amerykanów. Prezydent Donald Trump w ostatnich tygodniach zapowiedział blokadę TikToka, bo jego zdaniem aplikacja może być wykorzystywana do dezinformacji – informuje Rzeczpowpolita.

Przypomnij sobie o… NADCHODZĄ ZMIANY W ŻYCIU AGNIESZKI WOŹNIAK - STARAK? PRZED GWIAZDĄ POJAWIŁA SIĘ NOWA SZANSA. FANI BĘDĄ ZACHWYCENI

Jak informował portal Życie: PRZYJACIEL PIOTRA WOŹNIAKA-STARAKA UJAWNIŁ JEGO TAJEMNICĘ, O KTÓREJ WIEDZIELI TYLKO NAJBLIŻSI. NIGDY WCZEŚNIEJ O TYM NIE MÓWIONO

Portal Życie pisał również o… TERESA LIPOWSKA W MOCNYM SŁOWACH O PORZUCENIU „M JAK MIŁOŚĆ”! AKTORKA ZDRADZIŁA, CO DZIEJE SIĘ W JEJ RODZINIE