Okazuje się, że odcinki „M jak Miłość”, które zostaną wyemitowane jesienią będą stanowiły ogromny przełom w życiu samej Barbary Mostowiak, jak i aktorki, która wciela się od 20 lat w tę kultową postać, czyli Teresy Lipowskiej.

Ile prawdy jest w krążących od dawna plotkach o odejściu lubianej aktorki z telenoweli? Sama Teresa Lipowska postanowiła odnieść się do tych rewelacji, uchylając rąbka tajemnicy dotyczącej jej życia prywatnego.

Okazuje się, że wielkie zmiany w życiu dotyczą jedynego syna aktorki, Marcina Zaliwskiego. Choć dla wielu osób to wielkie zaskoczenie to sama aktorka wiedziała, że do tego dojdzie od lat!

Teresa Lipowska o odejściu z „M jak Miłość”! Czy będziemy musieli pożegnać się z Barbarą Mostowiak?

Okazuje się, że aktorka udała się na zasłużony urlop po trwającym wiele dni planie zdjęciowym do najnowszych odcinków „M jak Miłość”. Ostatnia scena z jej udziałem miała miejsce kilka dni temu i wreszcie przyszedł czas na upragniony wypoczynek.

- Nie jest prawdą, że odchodzę z serialu. Nigdy takich planów nie miałam, wręcz przeciwnie, chciałabym pracować jak najdłużej – rozwiała wątpliwości aktorka, cytowana przez Fakt.

Pogłoski te zostały wywołane przez doniesienia o tym, że w kolejnych odcinkach dojdzie do tragicznego w skutkach wypadku Barbary. Będzie ją chciała zabić psychopatka mieszkająca w Grabinie!

Aktorka zdradziła jednak, co dzieje się z jej synem, Marcinem Zaliwskim. 46-latek postanowił całkowicie zmienić swoje życie zawodowe i został pilotem samolotów pasażerskich! Było to jego marzenie od dzieciństwa.

+- Całe życie marzył, żeby być pilotem i za półtora roku zrealizuje to pragnienie. Wszystkie decyzje mojego syna szanuję - wyznała gwiazda "M jak miłość" w piśmie „Świat i ludzie”.

fot. YouTube @Kultowe Rozmowy

Jak informował portal "Życie": EWA DEMARCZYK NIE MIAŁA TYLE SZCZĘŚCIA W ŻYCIU PRYWATNYM, CO W ŻYCIU ZAWODOWYM. JEJ MAŁŻEŃSTWA OKAZAŁY SIĘ WIELKĄ KLAPĄ. DLACZEGO

Przypomnij sobie: CZY MIKOŁAJ ROZNERSKI I ADRIANA KALSKA SPODZIEWAJĄ SIĘ DZIECKA? WSKAZUJE NA TO JEDEN MAŁY SZCZEGÓŁ, INTERNAUCI NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI

Portal "Życie" pisał również: NIEZWYKLE PORUSZAJĄCA FOTOGRAFIA. OSTATNIE WSPÓLNE ZDJĘCIE AGNIESZKI WOŹNIAK – STARAK Z MĘŻEM. FANI NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ ŁEZ