Minął już prawie rok od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Wdowa po filmowcu, Agnieszka Woźniak-Starak, dochodzi już do siebie, jednak w sieci wciąż głośno jest o niej w kontekście śmierci męża.

Wypadek na motorówce, na skutek którego zginął Piotr Woźniak-Starak, miał miejsce w sierpniu 2019 roku na jeziorze Kisajno. Najpierw przez kilka dni trwały poszukiwania mężczyzny, lecz szanse na odnalezienie go żywego malały z każdą chwilą. Ostatecznie z jeziora wyłowiono jego ciało.

Tajemnica Piotra Woźniaka-Staraka

Jutro, 18 sierpnia, obchodzić będziemy pierwszą rocznicę śmierci znanego producenta filmowego. Jego wypadek na jeziorze Kisajno był szeroko komentowany, a poszukiwaniami zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka żyła cała Polska.

Piotr Woźniak-Starak. Źródło: polki.pl
Piotr Woźniak-Starak. Źródło: polki.pl

Choć minął już niemal rok od tragicznej, przedwczesnej śmierci 39-letniego producenta filmowego, na jaw wciąż wychodzą nowe fakty na jego temat.

Według informacji przytaczanych przez Super Express bliscy Piotra Woźniaka-Staraka wciąż nie mogą zapomnieć o wielkiej stracie, jakiej doznali, gdy potwierdzono jego śmierć. Bliscy producenta filmowego, w tym także jego przyjaciel z Watchout Studio, wciąż czują, że jest on żywy w ich pamięci.

Jego przyjaciel, a także współpracownik, postanowił opowiedzieć o sekrecie producenta. Krzysztof Terej opowiedział o tym, jak czuje się bez Piotra.

- Prywatnie Piotrek jest nie do zastąpienia. Czuję pustkę po odejściu jednej z najbliższych osób. Brakuje mi przyjścia do biura i zaczęcia dnia od słów: A co u ciebie? I tej szybkiej wymiany informacji, co się działo: "Jak Ania? (żona Krzysztofa – przyp. red.). Co u Agnieszki?". Zwykłe, codzienne przyjacielskie dzielenie się swoim życiem. Tak cholernie mi go brakuje – mówił.

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak. Źródło: instagram.com
Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak. Źródło: instagram.com
Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak. Źródło: instagram.com

- To ciekawe, bo on nie znosił, gdy ktoś zwracał się do niego "Piotr”. Wszystkich prosił: "Tylko nie mówcie do mnie Piotr". To chyba kojarzyło mu się z byciem wzywanym, gdy coś narozrabiał, przeskrobał. Piotrek we wszystkim skracał dystans. Piotrusiem był dla najbliższej rodziny – zdradził.

Przypomnij sobie o… PROSTE SPOSOBY NA ROZMNAŻANIE STORCZYKÓW. MOŻNA ZAOSZCZĘDZIĆ PIENIĄDZE I CIESZYĆ SIĘ NOWYMI KWIATAMI

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: POGODA ZNÓW MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNA. CZEGO NALEŻY SIĘ SPODZIEWAĆ

Portal Życie pisał również o… PAŃSTWO KOMOROWSCY UDALI SIĘ NA WSPÓLNE WAKACJE. TO, JAK BAWIĄ SIĘ PODCZAS WYPOCZYNKU MOŻE ZASKOCZYĆ