Anna i Bronisław Komorowscy bardzo chętnie podróżują po naszym pięknym kraju. Tym razem udali się nad jezioro, aby móc nieco się ochłodzić podczas fali upałów!

Para prezydencka wybrała się na wakacyjny wyjazd!

Wiele osób mogłoby domyślać się, że para prezydencka wybierze się na wakacyjny wyjazd w odległe zakątki świata. Jak się jednak okazuje, celem państwa Komorowski nie były egzotyczne kraje!

Jak informuje portal Pomponik, była para prezydencka udała się na wakacyjny wyjazd nad jezioro. Na cel swojej podróży wybrali jezioro Wigry. Według doniesień portalu Super Express, parze prezydenckiej przez cały pobyt nieustannie towarzyszyli ochroniarze.

Co więcej, media donoszą, że państwo Komorowscy mają na Suwalszczyźnie swój prywatny, wakacyjny domek. Z tego też powodu bardzo chętnie właśnie tam udają się na wakacyjny wypoczynek. Jak się okazuje, oboje czują się tam bardzo dobrze!

Źródło: Super Express

Anna Komorowska czuje w wodzie jak ryba!

Podczas tegorocznego wyjazdu nad jezioro, Anna Komorowska postanowiła mocno się zrelaksować. Jak zauważyli fotoreporterzy, była Pierwsza Dama nieustannie zanurzała się w jeziorze i przemierzała je pływając żabką. Chyba nikt nie spodziewał się, że Anna Komorowska tak dobrze czuje się w wodzie i świetnie pływa!

Jak długo potrwa wakacyjny wyjazd byłej pary prezydenckiej? I czy Suwałki to jedyny kierunek, jaki zdecydują się obrać w tym roku? Czy mimo panującej epidemii koronawirusa Anna i Bronisław Komorowscy chociaż na chwilę udadzą się na wakacyjny wypoczynek poza granice nazego kraju?

Źródło: thestar.com

Jak informował portal "Życie": KOBIETA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA OGROMNĄ ZMIANĘ SWOJEGO WYGLĄDU. NA WSZYSTKIE OPERACJE PLASTYCZNE WYDAŁA 200 TYSIĘCY ZŁOTYCH. CZY BYŁA TO DOBRA DECYZJA

Przypomnij sobie: KOBIETA ZGUBIŁA PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY I NIGDY NIE POWIEDZIAŁA O TYM SWOJEMU MĘŻOWI. PO LATACH DO ROZWIĄZANIA SPRAWY PRZYCZYNIŁA SIĘ SYNOWA

Portal "Życie" pisał również: JAKA NAPRAWDĘ JEST MAGDA GESSLER? PRAWDĘ NA TEMAT TEGO, JAK WSPÓŁPRACUJE SIĘ ZE ZNANĄ RESTAURATORKĄ WYZNAŁ STYLISTA KOBIETY