Gdy tuż przed Wielkanocą Krzysztof Krawczyk został wypisany ze szpitala po przejściu COVID-19 nic nie zapowiadało najgorszego. Muzyk wracał do siebie, a jego powrót był wielkim prezentem dla ukochanej żony, Ewy.

Choć dla nikogo nie było tajemnicą, że artysta zmagał się z wieloma chorobami to jednak jego nagła śmierć poruszyła niemal wszystkich Polaków. W żałobie pogrążyła się żona piosenkarza, Ewa Krawczyk. Ukochana muzyka, z którą żenił się aż cztery razy była z nim do ostatnich chwil życia.

Ewa Krawczyk była przy mężu do końca. Śmierć artysty poruszyła całą Polskę!

Urodziny 8 września 1946 roku w Katowicach Krzysztof Krawczyk swój sceniczny debiut miał z zespołem Trubadurzy. Jego po dekadzie występów z grupą zdecydował o rozpoczęciu solowej kariery. Wszyscy doskonale znamy jego wielkie przeboje jak „Parostatek” czy „Pamiętam ciebie z tamtych lat”.

Z początkiem lat 80. postanowił wyjechać do USA i spędził tam pięć lat, koncertując w klubach w Chicago czy Las Vegas. Jednak kariera układała się różnie. Tu jednak poznał miłość swojego życia – Ewę.

W 1988 roku doznał bardzo poważnego wypadku samochodowego, co spowodowało, że musiał wycofać się na pewien czas ze sceny, a skutki zdarzenia odczuwał przez kolejne lata.

W 2001 roku wrócił jednak z pompą, dzięki duetowi z Goranem Bregoviciem, z którym nagrał krążek „Daj mi drugie życie”. Później pojawił się jeszcze piękny duet z Edytą Bartosiewicz. W 2020 roku artysta zdecydował się zawiesić karierę ze względu na pandemie i stan zdrowia.

Do końca była z nim ukochana Ewa. Swoją żonę Krawczyk poznał w połowie lat 80. W Stanach Zjednoczonych i w 1985 roku postanowił się z nią ożenić. Wkrótce jednak, po powrocie do Polski okazało się, że ślub w USA był nieważny i trzeba było zorganizować ceremonię jeszcze raz.

Krzysztof Krawczyk żenił się z Ewą jeszcze dwukrotnie – w 2005 roku zdecydowali się na rozwód, ale wkrótce zrozumieli, że nie mogą bez siebie żyć. Formalnie wrócili do siebie w 2008 roku.

Ewa Krawczyk pomagała mężowi po wypadku samochodowym, który poczynił naprawdę wielkie szkody w jego organizmie.

„Gdyby nie Ewa, która zmusza mnie do ćwiczeń, byłbym kaleką. Zawdzięczam jej wszystko. Jestem szczęściarzem, że Bóg skrzyżował kiedyś nasze drogi. Bez jej miłości już dawno by mnie nie było. Ona jest moim aniołem” – mówił, cytowany przez Pomponik.

Żona była z nim do końca…

Jak informował portal "Życie": ANNA MUCHA DOZNAŁA W ŚWIĘTA SPOREJ NIEPRZYJEMNOŚCI. AKTORKA SPIĘŁA SIĘ POWAŻNIE Z PEWNYM INTERNAUTĄ. WYWIĄZAŁA SIĘ PRZYKRA SYTUACJA. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: SZYMON HOŁOWNIA ZASZCZEPIŁ SIĘ PRZECIWKO KORONAWIRUSOWI. Z UST ANDRZEJA DUDY PADŁY MOCNE SŁOWA. ZASKAKUJĄCA REAKCJA BYŁEGO KANDYDATA NA PREZYDENTA

Portal "Życie" pisał również: STĘCHŁA I NIEDOKŁADNIE WYPRANA ODZIEŻ TO ZMORA? PROBLEMEM MOŻE BYĆ BRUDNA PRALKA! JAK SZYBKO I ŁATWO POZBYĆ SIĘ KAMIENIA I OSADÓW? TO BANALNIE PROSTE

Pisaliśmy również o: ELŻBIETA II NIE JEST JUŻ KRÓLOWĄ? SENSACYJNE WIEŚCI OBIEGŁY MEDIA. KTO ZOSTAŁ KRÓLEM WIELKIEJ BRYTANII? MONARCHINI MIAŁA DOKONAĆ SEKRETNEJ KORONACJI