Zagraniczna prasa poinformowała właśnie w sensacyjnych artykułach o tym, że królowa Elżbieta II, która jest najdłużej sprawującym władzę monarchą na świecie i dzierży tron od blisko 70 lat postanowiła odejść!

Choć przez lata zgromadziła ogromną rzeszę sympatyków, którzy nieustannie obserwują losy brytyjskiej monarchii to według doniesień medialnych królowa, która wcześniej deklarowała, że będzie sprawować władzę aż do swojej naturalnej śmierci miała zmienić zdanie. Jak to możliwe?

Królowa Elżbieta II abdykowała? Media podają, że dokonała sekretnej koronacji. Kto jest obecnie władcą Wielkiej Brytanii?

Jak wynika z doniesień tabloidów, w tym „Woman’s Day”, na który powołuje się serwis Jastrząb Post, to pandemia koronawirusa miała skłonić królową Elżbietę II do szybszego ustąpienia i przekazania tronu młodszemu pokoleniu.

Jak mówi „Woman’s Day”, królowa Elżbieta II i książę Karol mieli od długiego czasu planować abdykację monarchini, po czym zaplanowano prywatną koronację. Na tę niespodziewaną decyzję miała wpłynąć pandemia, która stanowi poważne ryzyko dla wiekowej władczyni.

Kto jednak został królem? Królowa Elżbieta II wielokrotnie sugerowała, że koronę powinien przejąć jej starszy wnuk, książę William. Jednak według doniesień tabloidu, miała przemyśleć swoją decyzję, zmieniając nastawienie wobec syna i ostatecznie to on został królem Wielkiej Brytanii i całego Zjednoczonego Królestwa.

„Książę Karol jest rozczarowany, że nie dostanie korony ze wszystkimi honorami i uwielbieniem, ale akceptuje to, że jest to niemożliwe” – przekazuje informator „Woman’s Day”, cytowany przez Jastrząb Post.

Czy rodzina królewska zdecyduje się wydać oficjalny komunikat w tej sprawie? Do tej pory koronacja była jedną z najważniejszych uroczystości dla brytyjskiej monarchii i zawsze odbywała się z pompą i w towarzystwie mediów.

Królowa Elżbieta, książę Karol/Youtube @Nene Star News
Królowa Elżbieta, książę Karol/Youtube @Nene Star News
Królowa Elżbieta, książę Karol/Youtube @Nene Star News

Jak informował portal "Życie": MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA SPĘDZA KOLEJNE ŚWIĘTA BEZ PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO. AKTORKA BARDZO TĘSKNI ZA MĘŻEM. „CZASEM SŁYSZĘ JEGO GŁOS”

Przypomnij sobie: SZYMON HOŁOWNIA ZASZCZEPIŁ SIĘ PRZECIWKO KORONAWIRUSOWI. Z UST ANDRZEJA DUDY PADŁY MOCNE SŁOWA. ZASKAKUJĄCA REAKCJA BYŁEGO KANDYDATA NA PREZYDENTA

Portal "Życie" pisał również: NIESAMOWITA HISTORIA MIŁOŚCI KRZYSZTOFA KRAUZE, KTÓREJ NIE ZNAŁ NIEMALŻE NIKT. TEN PRZYPADEK JEST NIEPRAWDOPODOBNY, AŻ CIĘŻKO W TO UWIERZYĆ

Pisaliśmy również o: WIADOMO, JAK WIELKI MAJĄTEK OTRZYMALI W SPADKU KSIĄŻĘ WILLIAM I HARRY. OKAZUJE SIĘ, ŻE KRÓLOWA MATKA PODZIELIŁA TĘ KWOTĘ NIERÓWNO. KTO OTRZYMAŁ WIĘCEJ