Tak, jak ogromna większość Polaków, Anna Mucha miała zamiar spędzić iście rodzinne święta ze swoimi bliskimi. Jednak w ferworze przygotowań do aktorce zabrakło kilku produktów i w Wielką Sobotę postanowiła wybrać się na małe zakupy. Anna Mucha miała jednak duży problem ze znalezieniem otwartego sklepu. Właśnie na ten temat napisała na Instagramie.

Znalazła piekarnię, jednak z otwartym sklepem spożywczym nie było już tak łatwo. Postanowiła zatem zapytać, gdzie w Warszawie może jeszcze kupić gałkę muszkatołową. Pytając, użyła jednak sformułowania „ateiści, agnostycy i innowiercy”, aby dowiedzieć się, gdzie takie osoby robią zakupy podczas świąt.

Anna Mucha doznała sporej przykrości w Internecie. Powodem ostrego komentarza był jej wpis na Instagramie dotyczący zamkniętych w Wielką Sobotę sklepów

Aktorka poinformowała, że finalnie udało się jej kupić potrzebne produkty w azjatyckim sklepie, który jest niemal cały czas otwarty.

Jak pisze serwis Jastrząb Post, jej problem spotkał się jednak z niezrozumieniem kilku internautów. Jeden z nich, w niezwykle wulgarny i przykry sposób napisał jej w prywatnej wiadomości coś, co aktorka zdecydowała się upublicznić. Aż trudno uwierzyć, że można w taki sposób odzywać się do drugiego człowieka.

„K**onie telewizyjny stań za ladą 12 h, zobaczymy czy będziesz lodziaro taka mądra. Bym cię spotkał na ulicy to bym ci napluł prosto w pysk, dz**ko” – napisał bez zdania racji furiat, cytowany przez Jastrząb Post.

Aktorka opublikowała to „wyznanie”, dodając, że w czasie „pełnym miłości” również życzy wszystkim wesołych świąt. Dobrze zrobiła z internetowym trollem?

Jak informował portal "Życie": MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA SPĘDZA KOLEJNE ŚWIĘTA BEZ PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO. AKTORKA BARDZO TĘSKNI ZA MĘŻEM. „CZASEM SŁYSZĘ JEGO GŁOS”

Przypomnij sobie: SZYMON HOŁOWNIA ZASZCZEPIŁ SIĘ PRZECIWKO KORONAWIRUSOWI. Z UST ANDRZEJA DUDY PADŁY MOCNE SŁOWA. ZASKAKUJĄCA REAKCJA BYŁEGO KANDYDATA NA PREZYDENTA

Portal "Życie" pisał również: NIESAMOWITA HISTORIA MIŁOŚCI KRZYSZTOFA KRAUZE, KTÓREJ NIE ZNAŁ NIEMALŻE NIKT. TEN PRZYPADEK JEST NIEPRAWDOPODOBNY, AŻ CIĘŻKO W TO UWIERZYĆ

Pisaliśmy również o: WIADOMO, JAK WIELKI MAJĄTEK OTRZYMALI W SPADKU KSIĄŻĘ WILLIAM I HARRY. OKAZUJE SIĘ, ŻE KRÓLOWA MATKA PODZIELIŁA TĘ KWOTĘ NIERÓWNO. KTO OTRZYMAŁ WIĘCEJ