Wielu mieszkańców Polski obudziło się we wtorek widząc za oknem śnieg, a ci, którzy wybierali się do pracy musieli wyjść wcześniej, aby pozbyć się lodu na samochodach. Mimo tego, że zarówno astronomiczna, jak i kalendarzowa wiosna już dawno się zaczęła to zima nie zamierza się wycofać znad naszego kraju i tej części Europy.

Niestety po kilku dniach wysokich temperatur trzeba się znów przygotować na nadejście zimnego i nieprzyjemnego powietrza. Jednak to rodzi duże powody do niepokoju dla ogrodników i sadowników. Co będzie z uprawami?

Jak informuje serwis Wirtualna Polska, w najbliższych dniach musimy spodziewać się nadejścia… bestii z północy!

Zima nie odpuści w ciągu kolejnych dni? Kiepskie prognozy synoptyków. Ma być naprawdę zimno!

Niestety, w Lany Poniedziałek mogliśmy mocno odczuć nagła zmianę pogody – pojawiły się silne wiatry, które przyciągnęły zimne powietrza wynikające z różnicy ciśnień między Grenlandią a północną Europą.

Niestety, będzie naprawdę zimno – w nocy znów nastąpi spadek temperatury poniżej zera. To może być naprawdę katastrofalne dla kwitnących już drzew owocowych, kiełkujących roślin uprawnych i innej roślinności.

W Polsce temperatury ujemne w nocy utrzymają się przez kolejne dni. W ciągu dnia nie zobaczymy na termometrach więcej niż 5-6 stopni na Pomorzu do 10-12 stopni w centrum Polski. Możliwe są również opady deszczu i deszczu ze śniegiem.

Mroźne poranki utrzymają się do czwartku, gdy zimny front przeniesie się na Bałkany. Nie oznacza to jednak dużej poprawy aury. Choć będzie cieplej to meteorolodzy przewidują opady deszczu i silny wiatr.

Jak informował portal "Życie": ANNA MUCHA DOZNAŁA W ŚWIĘTA SPOREJ NIEPRZYJEMNOŚCI. AKTORKA SPIĘŁA SIĘ POWAŻNIE Z PEWNYM INTERNAUTĄ. WYWIĄZAŁA SIĘ PRZYKRA SYTUACJA. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: SZYMON HOŁOWNIA ZASZCZEPIŁ SIĘ PRZECIWKO KORONAWIRUSOWI. Z UST ANDRZEJA DUDY PADŁY MOCNE SŁOWA. ZASKAKUJĄCA REAKCJA BYŁEGO KANDYDATA NA PREZYDENTA

Portal "Życie" pisał również: STĘCHŁA I NIEDOKŁADNIE WYPRANA ODZIEŻ TO ZMORA? PROBLEMEM MOŻE BYĆ BRUDNA PRALKA! JAK SZYBKO I ŁATWO POZBYĆ SIĘ KAMIENIA I OSADÓW? TO BANALNIE PROSTE

Pisaliśmy również o: ELŻBIETA II NIE JEST JUŻ KRÓLOWĄ? SENSACYJNE WIEŚCI OBIEGŁY MEDIA. KTO ZOSTAŁ KRÓLEM WIELKIEJ BRYTANII? MONARCHINI MIAŁA DOKONAĆ SEKRETNEJ KORONACJI