Jak dotąd Dorota Szelągowska nie zdecydowała się na oficjalny komentarz w sprawie krążących od miesięcy doniesień na temat jej rzekomego rozwodu z Michałem Wawro. Jednak gwiazda postanowiła przestać ukrywać sprawę rozstania z mężem i wyjawiła kilka szczegółów. Jej słowa wywołały duże poruszenie! Nie chce już nigdy brać ślubu?

Dorota Szelągowska od dawna może się cieszyć dużą popularnością, ale praktycznie od zawsze słynna projektantka i dekoratorka wnętrz, prowadząca program „Domowe Rewolucje” unika opowiadania o swoim życiu prywatnym. Nie sposób znaleźć w jej mediach społecznościowych zdjęć z partnerami czy dziećmi.

Dorota Szelągowska potwierdza rozstanie z mężem. Jej wyznanie zaskoczyło wszystkich. Gwiazda telewizji ma dość ślubów i nie wyjdzie już za mąż?

Choć Dorota Szelągowska odnosi spore sukcesy w życiu zawodowym, a jej programy są uwielbiane przez miliony Polaków, którzy szukają inspiracji w jej projektach to życie prywatne gwiazdy nie ułożyło się najszczęśliwiej. Prowadząca programy o projektowaniu i dekoracji wnętrza ma na koncie dwa nieudane małżeństwo. Właśnie potwierdziła, że rozwodzi się po raz trzeci.

Gwiazda ma w tej chwili czekać na pierwszą rozprawę, ale potwierdziła lakonicznie w mediach, że rozwodzi się trzeci raz. Jednak w rozmowie z magazynem „Pani” postanowiła nieco otworzyć się na temat rozstania z mężem Michałem Wawro.

Najbardziej zaskakujący jest fakt, że gwiazda TVN-u rozstała się z mężem już 1,5 roku temu! Szelągowska przeszła przez pandemię sama. Dodatkowo, projektantka przyznała, że temat ślubów już jej nie dotyczy, bo nie zamierza więcej formalizować związków. Miała to przyrzec sobie i kilku osobom.

„Natomiast nie wiem, co będzie. Pandemia dość stanowczo nam pokazała, że nie warto niczego planować. Poza tym już jestem za stara, żeby mówić "nigdy" albo "zawsze" — oświadczyła podczas rozmowy” – powiedziała w rozmowie z „Pani”, cytowana przez Pomponik.

Jak informował portal "Życie": ZA DWA MIESIĄCE W ŻYCIE WCHODZI WAŻNY DLA POLSKICH KIEROWCÓW PRZEPIS. TRZEBA MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI, BO ZA GROZI ZA TO MANDAT. CHODZI O BEZPIECZEŃSTWO

Przypomnij sobie: POLACY MUSZĄ SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI, JEŚLI NIE PRZESTRZEGAJĄ PEWNEGO PRZEPISU. W TYM PRZYPADKU MOŻE CZEKAĆ WYSOKI MANDAT. MOWA O KLATKACH SCHODOWYCH

Portal "Życie" pisał również: JAKIE RELACJE MA RAFAŁ BRZOZOWSKI Z PREZESEM TVP? WYDAŁO SIĘ, JAK WYGLĄDAJĄ RELACJE PIOSENKARZA Z JACKIEM KURSKIM. GWIAZDOR MA BYĆ MOCNO ZDENERWOWANY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NOWE ŚWIADCZENIE 500 PLUS JEST JUŻ MOŻLIWE DO WYPŁATY! KTO MOŻE STARAĆ SIĘ O DODATKOWE PIENIĄDZE I CZY POTRZEBNY JEST WNIOSEK? ZNANE SĄ SZCZEGÓŁY