Jacek Kurski i Rafał Brzozowski stali się kluczowymi postaciami w Telewizji Polskiej. Wiele osób sugeruje jednak Rafałowi Brzozowskiemu, które reprezentuje w tym roku Polskę na konkursie Eurowizji, że możliwość pokazania się podczas konkursu otrzymał „po znajomości” z Jackiem Kurskim.

To mocno zdenerwowało piosenkarza i ulubieńca widzów. Rafał Brzozowski postanowił odnieść się do plotek. W ten sposób wyszła na jaw relacja i stosunki łączące Jacka Kurskiego i Rafała Brzozowskiego. Wiele osób może być bardzo zaskoczonych!

Jak wyglądają relacja Rafała Brzozowskiego i Jacka Kurskiego? Prawa na ten temat wyszła na jaw!

Jak utrzymuje „Super Express”, Jacek Kurski będzie z pewnością jednym z największych kibiców Rafała Brzozowskiego podczas tegorocznego konkursu Eurowizji. Wiele osób liczy na to, że uda się przełamać złą passę polskich artystów podczas tego konkursu i zdobyć wysokie miejsce.

Jednak spore emocje dotyczą sposobu wyboru Rafała Brzozowskiego jako reprezentanta. Pojawiły się plotki, że Brzozowski otrzymał bilet na Eurowizję dlatego, że żona Jacka Kurskiego ma być wielką fanką piosenkarza!

Choć sam Jacek Kurski ostro zaprzeczył tym doniesieniom to występ Brzozowskiego podczas Eurowizji wiąże się z dużymi kontrowersjami.

Plotki na ten temat postanowił uciąć sam Rafał Brzozowski, który mówi wprost, co myśli o takich podejrzeniach wokół jego osoby.

„Ja bardzo rzadko widuję się z prezesem stacji, są od tego inne działy, jest dyrekcja, mam swojego reżysera, z którym pracuje” – powiedział w rozmowie z Pomponikiem, dodając, że jego relacje z Kurskim są czysto zawodowe.

Rafał Brzozowski/Youtube @The Voice of Poland
Rafał Brzozowski/Youtube @The Voice of Poland
Rafał Brzozowski/Youtube @The Voice of Poland

Jak informował portal "Życie": BLISCY KRZYSZTOFA KRAWCZYKA MIERZĄ SIĘ Z WIELKIM ZAMIESZANIEM WOKÓŁ ARTYSTY. Z OKAZJI SKORZYSTALI OSZUŚCI. FANÓW PIOSENKARZA OSTRZEGA ANDRZEJ KOSMALA

Przypomnij sobie: KSIĘŻNA KATE MEDIATOREM MIĘDZY BRAĆMI PO PRZYJEŹDZIE HARRY’EGO DO WIELKIEJ BRYTANII? GEST ŻONY KSIĘCIA MIAŁ WIELKIE ZNACZENIE. BYŁA PILNIE OBSERWOWANA

Portal "Życie" pisał również: DONALD TUSK MA DOŚĆ I ODNIÓSŁ SIĘ DO SPRAWY EWY KOPACZ PODCZAS WYDARZEŃ W SMOLEŃSKU. MOCNO OBERWAŁO SIĘ POLITYKOM PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZNANY WOKALISTA PODZIELIŁ SIĘ Z FANAMI SWOIMI PRZEMYŚLENIAMI. ANDRZEJ PIASECZNY UWAŻA, ŻE CZEKAŁ Z TYM ZDECYDOWANIE ZA DŁUGO. O CO DOKŁADNIE CHODZI