Nie da się ukryć, że ostatni czas nie był dla muzyka zbyt łaskawy. Niedawno w sieci pojawiło się nagranie Andrzeja Piasecznego prosto ze szpitala. Jak się okazało, muzyk zachorował na COVID – 19 i mimo podjętego domowego leczenia, musiał zostać umieszczony w szpitalu, gdzie podłączono go pod tlen.

Muzyk wyszedł już ze szpitala

Sam wokalista przyznał, że nie spodziewał się, iż zakażenie koronawirusem spowoduje tak poważne zagrożenie dla jego zdrowia. Podczas nagrania filmiku widać było, że muzyk oddycha z ogromnym trudem.

Finalnie jednak wszystko zakończyło się pomyślnie i Andrzej Piaseczny opuścił już szpital. Teraz udał się na wypoczynek do swojego domku, który położony jest w górach, a otacza go przepiękna przyroda. Tam muzyk postanowił oddać się pracom w ogrodzie i zregenerować swój organizm.

- Czasem coś w drodze naszego życia zupełnie niespodziewanie zmienia perspektywę. Poranna herbata po powrocie do domu smakuje inaczej – zaznaczył Piaseczny w jednym ze swoich postów, które opublikował po wyjściu ze szpitala.

W co zainwestował Piaseczny?

Co więcej, muzyk podzielił się ze swoimi fanami nowinką. Niedawno, po długim zastanowieniu, zdecydował się na zainwestowanie w panele fotowoltaiczne. Andrzej Piaseczny postanowił zadbać o środowisko, a dodatkowo także znacząco obniżyć swoje rachunki za prąd.

Jak wyznał artysta w swoim poście na Instagramie, bardzo cieszy się ze swojej inwestycji, jednak uważa, że podjął się jej zdecydowanie za późno. Podsumował jednak, że widocznie na wszystko w życiu musi przyjść właściwy czas.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZWARTA FALA KORONAWIRUSA JUŻ BLISKO? BĘDZIE JESZCZE JEDEN LOCKDOWN? MINISTER ZDROWIA ADAM NIEDZIELSKI NIE POZOSTAWIA WĄTPLIWOŚCI

O tym się mówi w Polsce: POLACY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA WIELKIE ZMIANY. RZĄD ZAMIERZA PRZEDSTAWIĆ WAŻNĄ NOWOŚĆ. SĄ INFORMACJE DOTYCZĄCE PLANÓW DOTYCZACYCH SZCZEPIEŃ

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA KATE MEDIATOREM MIĘDZY BRAĆMI PO PRZYJEŹDZIE HARRY’EGO DO WIELKIEJ BRYTANII? GEST ŻONY KSIĘCIA MIAŁ WIELKIE ZNACZENIE. BYŁA PILNIE OBSERWOWANA

Z życia gwiazd: BLISCY KRZYSZTOFA KRAWCZYKA MIERZĄ SIĘ Z WIELKIM ZAMIESZANIEM WOKÓŁ ARTYSTY. Z OKAZJI SKORZYSTALI OSZUŚCI. FANÓW PIOSENKARZA OSTRZEGA ANDRZEJ KOSMALA