Jeszcze niedawno media huczały o Andrzeju Piasecznym, który zaraził się koronawirusem podczas spotkania z rodziną. Wokalista nie miał zbyt wiele szczęścia – przez pierwszych kilka dni próbował leczyć się w domu, jednak z powodu problemów z oddychaniem w końcu musiał trafić na szpitalny oddział i spędził tam kilka tygodni, leczony tlenem, sterydami, antybiotykami, lekami.

Na całe szczęście piosenkarz ma to już za sobą. W końcu wyszedł ze szpitala i zaczyna pomału odzyskiwać siły. W tym wszystkim wspierają go fani.

Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube AndrzejPiaseczny
Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube AndrzejPiaseczny

Andrzej Piaseczny z mamą

Super Express przypomina, że mama Andrzeja Piasecznego, pani Alicja Piaseczna, ma już 82 lata i spore problemy ze zdrowiem. Właśnie dlatego artysta pomaga jej na co dzień.

Taki syn to skarb – Andrzej Piaseczny pomaga jej ze wszystkich sił. Co ciekawe, od kilku lat wokalista obchodzi własne urodziny w ten sam dzień, co jego mama, i świętują je razem (między ich urodzinami jest jeden dzień różnicy).

Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube Best Stream Awards
Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube Best Stream Awards

W tym roku Piasek postanowił podarować mamie nie tylko tort, ale i wielki, piękny bukiet kwiatów. Opublikował zdjęcie, które pokazuje, że jego mama musi mieć odpowiednią opiekę.

Przypomnijmy – pani Alicja Piaseczna porusza się na wózku inwalidzkim. Wie jednak, że gdy tylko będzie go potrzebować, syn będzie przy niej. Artysta, choć sam dopiero wraca do pełni sił, jest gotów w każdym momencie pomóc swojej mamie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KRZYSZTOF KRAWCZYK CZUJE SIĘ ZUPEŁNIE INACZEJ NIŻ MÓWIĄ MEDIA? ŻONA GWIAZDORA WYJAWIŁA PRAWDĘ O STANIE ZDROWIA MĘŻA. WIADOMO JUŻ, CO DOLEGA MUZYKOWI

O tym się mówi w Polsce: JAROSŁAW KACZYŃSKI MA PLANY WOBEC POLSKICH KOBIET? PREZES PIS ZDRADZIŁ WSZYSTKO NA WIZJI! DEKLARACJA POLITYKA NA TEMAT PRZYSZŁOŚCI JEST PORUSZAJĄCA

O tym się mówi na świecie: KOBIETA ZORIENTOWAŁA SIĘ, ŻE SZNUREK NA KLAMCE AUTA NIE ZNALAZŁ SIĘ TAM BEZ POWODU. JEJ PRZERAŻENIE OKAZAŁO SIĘ SŁUSZNE

Z życia gwiazd: MAGDA GESSLER POPEŁNIŁA WPADKĘ PODCZAS NAGRYWANIA „KUCHENNYCH REWOLUCJI”. TEGO W TELEWIZJI NIE ZOBACZYMY! W SIECI ZNALAZŁO SIĘ NAGRANIE Z TELEFONU