Jak informuje „Super Express”, Jarosław Kaczyński został zaproszony do udziału w wideokonferencji na portalu społecznościowym Albicla. Podczas spotkania wśród gości pojawili się członkowie Klubu „gazety Polskiej”, którzy postanowili wykorzystać obecność Jarosława Kaczyńskiego i zadali mu kilka ważnych pytań.

Szef Prawa i Sprawiedliwości postanowił wyjawić plany na przyszłość, a jego deklaracja m.in. wobec kobiet w Polsce jest zdumiewająca. O co chodzi?

Jarosław Kaczyński wygadał się przed kamerami i zdradził plany na przyszłość. Mowa o kobietach, ale nie tylko. Co miał na myśli prezes PiS?

W trakcie transmisji padło pytanie o kwestie kobiet w Polsce, feminizmu, wszelkich ideologii, w tym kwestii osób nieheteronormatywnych i transpłciowych. Jakie są plany PiS w tym temacie? Prezes partii wyjawił niemal od razu, że dopóki Prawo i Sprawiedliwość będzie rządzić to w tym aspekcie nie dojdzie do żadnych zmian.

Partia ma być pod tym względem nieugięta i nie zamierza zmieniać stanowiska w sprawie pomysłów o uznaniu kobiety za „osobę z macicą”. Powiedział również, że osoby, które chcą żyć w – jego zdaniem – normalnym społeczeństwie powinny wspierać PiS.

Prezes PiS odniósł się również do kwestii przemocy fizycznej, krzywdzeniu dzieci i karach za tego typu czyny. Wyraził zdanie, że obecnie są one zbyt łagodne.

„We wszystkich tych sprawach trzeba działać bardzo zdecydowanie, bardzo ostro. Twardo przestrzegać reguł” – wyjaśnił Jarosław Kaczyński, cytowany przez „Super Express”.

Jarosław Kaczyński/Youtube @Prawo i Sprawiedliwość
Jarosław Kaczyński/Youtube @Prawo i Sprawiedliwość
Jarosław Kaczyński/Youtube @Prawo i Sprawiedliwość

Jak informował portal "Życie": GDZIE ZAPŁACIMY NAJMNIEJ ZA ŚWIĄTECZNE ZAKUPY? W SKLEPACH PANUJĄ DUŻE RÓŻNICE W CENACH! JAK NIE PRZEPŁACIĆ ZA JEDZENIE NA WIELKANOC? WSZYSTKO JASNE

Przypomnij sobie: NOWE PRAWO DLA POLAKÓW WEJDZIE W ŻYCIE NA POCZĄTKU WAKACJI. OD 1 LIPCA TRZEBA MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI, BO INACZEJ CZEKA MANDAT. CHODZI O OGRZEWANIE DOMU

Portal "Życie" pisał również: ROBERT LEWANDOWSKI OTRZYMAŁ KIEPSKIE WIEŚCI! UWIELBIANY PIŁKARZ MA DRUZGOCĄCĄ DIAGNOZĘ LEKARZY. SZYKUJE SIĘ DŁUGA PRZERWA? NIE MA CO LICZYĆ NA REKORD

Pisaliśmy również o: WIADOMO, JAK WYGLĄDA CÓRECZKA JACKA KURSKIEGO! ŻONA PREZESA TVP WYSZŁA ZE SZPITALA! JAK MA NA IMIĘ DZIEWCZYNKA? MAŁŻONKOWIE SĄ PRZESZCZĘŚLIWI