Ciąże kobiet, które są na językach całego świata, to temat niezwykle trudny. Jeśli cokolwiek się stanie – dowiadują się o tym wszyscy, a one nie mają jak przeżyć w spokoju swojej żałoby.

Boleśnie przekonała się o tym jedna z celebrytek. Jej wyznanie wzbudziło ogromne emocje. W końcu wsparcie dostała od samej Meghan Markle, której udało się ukryć ciążę oraz fakt, że ją straciła – żona Harry’ego powiedziała o tym dopiero wtedy, gdy poczuła się gotowa.

Meghan Markle wspiera gwiazdę

Portal Pomponik zauważa, że zazwyczaj, gdy mówi się o Meghan Markle, chodzi o jej relacje z rodziną królewską. Mówi się, że jest osobą, która całkowicie kontroluje Harry’ego i to ona namówiła go do odejścia z rodziny królewskiej.

Niezależnie od tego, jakie gromy spadają na Markle, ona sama robi to, co według niej słuszne, nie próbując przez cały czas spiskować przeciw rodzinie męża.

Trzeba przyznać, że wyobrażenie Meghan w Wielkiej Brytanii całkowicie odbiega od jej wizerunku w Stanach Zjednoczonych. W ostatnim czasie swoją cegiełkę do ocieplenia postaci księżnej dołożyła żona Johna Legenda.

John i Chrissy Teigen spodziewali się dziecka. Niestety, małżonka artysty poroniła. Podczas jednego z wywiadów opowiedziała, że odezwała się do niej sama Meghan Markle.

Chrissy Teigen była w 20. tygodniu ciąży, gdy ją straciła. Meghan Markle postanowiła odezwać się do niej i dodać wsparcia – w końcu sama przez to przechodziła.

„Była dla mnie taka miła (…). Jest naprawdę cudowną osobą, potwierdzam wszystkie pochlebne opinie na jej temat” – przyznała wzruszona Chrissy.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KONTROWERSYJNY SZCZEGÓŁ W SERIALU „KLAN” PRZYKUŁ UWAGĘ WIDZÓW. CZY FAKTYCZNIE BYŁA TO POLITYCZNA ZAGRYWKA? PRODUCENCI SERIALU DEMENTUJĄ PLOTKI

O tym się mówi w Polsce: CZY JEST SZANSA NA NORMALNE ZORGANIZOWANIE TEGOROCZNYCH KOMUNII ORAZ WESEL? MINISTERSTWO ZDROWIA ROZWIEWA WĄTPLIWOŚCI W TEJ SPRAWIE

O tym się mówi na świecie: NASZA PLANETA KOLEJNY RAZ JEST POWAŻNIE ZAGROŻONA? MAMY POWODY DO NIEPOKOJU? TRZY ASTEROIDY MKNĄ W KIERUNKU ZIEMI. NAUKOWCY USPOKAJAJĄ

Z życia gwiazd: EWA KRAWCZYK WYJAWIŁA, JAK CZUJE SIĘ PO ODEJŚCIU UKOCHANEGO MĘŻA. WDOWA PO KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU PRZEŻYWA OBECNIE BARDZO TRUDNY CZAS