Nie cichną echa wywiadu księcia Harry’ego i Meghan Markle u Oprah Winfrey. Wydawać by się mogło, że rozmowa opublikowana przed przeszło miesiącem pójdzie już w zapomnienie, jednak nic bardziej mylnego.

Przez pierwszych kilka dni cały świat żył tym, co powiedziała para w rozmowie z Oprah. Ostatecznie emocje nieco opadły, jednak nie w rodzinie królewskiej. Świadczy o tym ostatni atak na Meghan.

Meghan Markle zaatakowana

Portal JastrzabPost przypomina, że w czasie wywiadu padły mocne oskarżenia o rasizm. Nie wiadomo było, kto przejawiał takie zachowanie, jednak natychmiast zaczęto snuć domysły. Myślano m.in. o księżniczce Annie, czyli córce Elżbiety II. Teraz jednak inna przedstawicielka royalsów zabrała głos.

Meghan Markle / YouTube:   America's Got Talent
Meghan Markle / YouTube: America's Got Talent

Meghan i Harry wyznali, że jedna z osób z rodziny królewskiej martwiła się, jaki będzie kolor skóry Archiego. Nie zdradzili, kto. Internauci najpierw myśleli, że to Kate, później rozważali, czy ta wypowiedź padła z ust księcia Karola. Ostatecznie uznali, że była to prawdopodobnie księżniczka Anna, choć nie doczekali się potwierdzenia.

Według źródła brytyjskiej prasy księżniczka Anna, choć nie udziela prywatnych wywiadów, rozważa tym razem zrobienie wyjątku, gdyż nie czuje się rasistką, ba, czuje się „zniesmaczona”, że w taki sposób wykorzystano „jej uzasadnione objawy”.

Według znawczyni rodziny królewskiej księżniczka Anna martwiła się czym innym – nie tym, jaki będzie kolor skóry noworodka, a tym, że można się spodziewać „katastrofalnych konsekwencji” faktu, że Meghan znalazła się w rodzinie.

Książę Harry i Meghan Markle/ YouTube @Real Royalty
Książę Harry i Meghan Markle/ YouTube @Real Royalty

W końcu głos zabrała córka Anny, Zara Tindall, która nigdy nie przepadała za Markle. Jej zdaniem zarzuty wobec księżniczki są „niewybaczalne”. Anna to zdaniem mediów „najciężej pracujący członek monarchii”, a według mediów „krew Zary wrze”. Meghan i Harry nigdy nie przekroczą progu posiadłości royalsów w Gatcombe Park.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PORUSZAJĄCE WYZNANIE PIERWSZEJ ŻONY KRZYSZTOFA KRAWCZYKA SPRZED LAT. PADŁY BOLESNE SŁOWA O ZDRADZIE. W TLE CIĄŻA. GRAŻYNA KRAWCZYK POWIEDZIAŁA DOŚĆ

O tym się mówi w Polsce: EPISKOPAT WYDAŁ WAŻNY KOMUNIKAT DLA WIERNYCH W SPRAWIE SZCZEPIONEK. RZĄD ODNIÓSŁ SIĘ DO SŁÓW DUCHOWNYCH. WIADOMO, JAK POWINNO SIĘ POSTĄPIĆ

O tym się mówi na świecie: KURIOZALNA SYTUACJA PODCZAS MSZY W JEDNEJ Z PARAFII. BISKUP I WIERNI NIE WIERZYLI WŁASNYM USZOM! KSIĄDZ POSTANOWIŁ POWIEDZIEĆ PRAWDĘ. CHODZI O KOBIETĘ

Z życia gwiazd: JAK UŁOŻYŁA SOBIE ŻYCIE MARYLA RODOWICZ PO ROZSTANIU Z MĘŻEM? MEDIALNE ZAMIESZANIE WOKÓŁ ROZWODU JEST NIEPRZYJEMNE. PRZYZNAŁA, ŻE „NIE MA SZANS”