Całkiem nowe informacje prosto od rodziny królewskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Jak wszyscy doskonale wiedzą, niebawem odbędzie się ostatnia droga księcia Filipa. Jak się jednak okazuje, Harry będzie się znacznie wyróżniać od innych członków rodziny królewskiej. O co chodzi?

Wiadomość o odejściu księcia Filipa kilka dni temu wstrząsnęła nie tylko Wielką Brytanią, ale i całym światem. Mąż królowej Elżbiety odszedł w pięknym wieku - miał bowiem 99 lat, a do okrągłych, setnych urodziny brakowało mu zaledwie dwóch miesięcy. Wiele osób żałuje, że książę nie dożył tego sędziwego wieku.

Pożegnanie księcia Edynburga odbędzie się 17 kwietnia 2021 roku. Z uwagi na panujące obostrzenia, a także wojskowy charakter pogrzebu na ceremonii znajdą się tylko i wyłącznie członkowie rodziny Sussexów.

Okazuje się, że Harry będzie się znacznie wyróżniał spośród reszty – o co chodzi?

Harry nie będzie mógł założyć wojskowego garnituru

Jak donoszą media, w związku z utratą tytułów szlacheckich oraz wojskowych, Harry – w przeciwieństwie do swojego ojca i brata – nie będzie mógł pojawić się na pogrzebie dziadka w wojskowym mundurze, a tylko w ozdobionym garniturze. Ponadto, na uroczystości nie pojawi się jego żona, która znajduje się w zaawansowanej ciąży.