Agnieszka Chylińska jest jedną z gwiazd, o których nie sposób zapomnieć. Artystka istnieje na polskiej scenie muzycznej od ponad ćwierć wieku i może pochwalić się wieloma osiągnięciami w branży.

Znana jest nie tylko ze swojego mocnego wokalu, który prezentowała w zespole O.N.A. oraz poza nim (obecnie robi karierę solową), ale i trafnych felietonów czy książek dla dzieci.

Artystka nigdy nie ukrywała, że jej życie nie było usłane różami. Wiele spraw wolała jednak przemilczeć. Jak odnotowuje Super Express, dopiero teraz, po latach, jest gotowa opowiedzieć o niektórych szczegółach.

Agnieszka Chylińska wyznała prawdę

Od jakiegoś czasu artystka coraz bardziej otwiera się przed fanami i mówi więcej na temat swojego życia rodzinnego i prywatności. Tym razem opowiedziała co nieco o miłości. Mama trójki dzieci już jakiś czas temu nadmieniła, że dwoje z nich to dzieci specjalnej troski (Ryszard ma 14 lat, Estera – 10, a Krysia – 7 lat).

Teraz artystka postanowiła nieco uzewnętrznić się na Instagramie. Opowiadała o tym, jak wyglądała jej praca, relacje, zaangażowanie w przyjaźń. Wyznała, że im mocniej się angażowała, tym mocniej „dostawała po d*pie”. Dodała jednak, że i tak wierzyła w ludzi.

Tym razem opowiedziała co nieco o swojej młodości, podczas której – jak pisała – lubiła gdać w popularne Simsy. Wyjaśniła, że sprawiało jej to przyjemność, bo mogła „kontrolować życie innych”, a sama nie doświadczała dobrego traktowania ze strony osób, które kochała.

Fani pospieszyli z wyrazami wsparcia. Mamy nadzieję, że teraz Agnieszka Chylińska jest już szczęśliwa i traktowana tak, jak by tego chciała.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAK UCHRONIĆ SIĘ PRZED KLESZCZAMI W NASZYM OGRODZIE? WYSTARCZY SKORZYSTAĆ ZE WSPANIAŁYCH WŁAŚCIWOŚCI KILKU ROŚLIN I PAJĘCZAKI NIE BĘDĄ PROBLEMEM

O tym się mówi w Polsce: CZY TO JUŻ KONIEC JEDNEGO Z NAJPOPULARNIEJSZYCH TELETURNIEJÓW W NASZYM KRAJU? POŻEGNANIE TADEUSZA SZNUKA WYWOŁAŁO OGROMNE PORUSZENIE

O tym się mówi na świecie: MEGHAN MARKLE WSPIERA INNĄ GWIAZDĘ. SAMA RÓWNIEŻ STRACIŁA DZIECKO. ŻONA KSIĘCIA HARRY’EGO WYKAZAŁA SIĘ DOBRYM SERCEM

Z życia gwiazd: DOROTA SZELĄGOWSKA NIE ZAMIERZA JUŻ WYCHODZIĆ ZA MĄŻ? GWIAZDA TELEWIZJI WYJAWIŁA SZCZEGÓŁY Z ŻYCIA PRYWATNEGO. POTWIERDZIŁA ROZSTANIE Z MĘŻEM