Zaskakujące informacje o Agnieszce Chylińskiej. Artystka nie wytrzymała i wzięła sprawy w swoje ręce. Wraz ze swoim zespołem menadżerów zgłosiła sytuację na policję. To poważna sprawa... O co chodzi?

Niemalże każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że Agnieszka Chylińska należy do grona najbardziej utalentowanych i szanowanych artystów w Polsce. Kobieta przez wiele lat kariery scenicznej zdobyła uznanie i sympatię tysięcy Polaków, lecz niestety niektóre osoby postanowiły wykorzystać to na swoją korzyść...

Jakiś czas temu Agnieszka Chylińska niejednokrotnie ostrzegała swoich fanów przed oszustami, którzy podszywali się pod gwiazdę i wyłudzali od niczego nieświadomych internautów zarówno pieniądze, jak i ich dane osobowe.

Agnieszka Chylińska wzięła sprawę w swoje ręce!

Artystka postanowiła działać stanowczo. Wraz ze swoim teamem zgłosili sprawę na policję - każda próba oszustwa będzie surowo karana. Informację wraz z potwierdzającymi dokumentami zamieściła w sieci.

- Pamiętajcie, oszustom i złodziejom nigdy nie będziemy odpuszczać
Działamy także w Waszej sprawie, aby nie oszukiwano Was, nie wyłudzano Waszych pieniędzy etc. Wyłącznie konsekwencja: każdorazowe ujawnianie jakiejkolwiek kradzieży naszej ciężkiej pracy i wizerunku Agnieszki Chylińśkiej będzie się kończyło zgłoszeniem na Policję, do Prokuratury oraz w Sądzie. - brzmi komunikat.