Bartłomiej Misiewicz przed kilkoma laty zupełnie nieoczekiwanie stal się gwiazdą polskiej sceny politycznej. Mężczyzna, wtedy bliski współpracownik Antoniego Macierewicza, był jedną z najgłośniejszych postaci w polityce.

Minęło parę lat, a słuch o nim – przynajmniej w tamtej branży – zaginął. Jednak Bartłomiej Misiewicz dalej ma grono swoich fanów, co pokazują przychylne komentarze licznych Instagramowych obserwatorów.

Bartłomiej Misiewicz. Źródło: Youtube Prawo i Sprawiedliwość
Bartłomiej Misiewicz. Źródło: Youtube Prawo i Sprawiedliwość

Bartłomiej Misiewicz wygląda jak nie on

Warto zwrócić także uwagę na metamorfozę, jaką przeszedł od czasu bycia słynnym politykiem. Super Express przypomina, że Misiewicz był niegdyś rzecznikiem MON. Wówczas kojarzono go jako lekko tęższego, młodego mężczyznę.

Teraz ma 31 lat, a odejście z polityki to tylko jedna ze zmian, jakie zaszły w obrębie jego osoby. Nie jest już współpracownikiem Antoniego Macierewicza, działaczem Prawa i Sprawiedliwości ani rzecznikiem prasowym Ministerstwa Obrony Narodowej.

Bartłomiej Misiewicz po latach wygląda zupełnie inaczej. Nie tylko schudł – choć to najbardziej rzuca się w oczy; jak deklaruje, zgubił aż 43 kilogramy. Do tego ma nowy styl ubierania się oraz fryzurę.

Teraz najczęściej można zobaczyć go ubranego w eleganckie, różnokolorowe garnitury. Jednak to nie wszystko – regularnie ćwiczy, gdyż dba o swoją sylwetkę.

Co teraz robi? Nie jest już związany z polską polityką, postanowił zostać przedsiębiorcą. O tym, jak mu idzie, opowiada niekiedy na Instagramie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WŁAŚNIE WESZŁY W ŻYCIE ZMIANY W KODEKSIE WYKROCZEŃ. BĘDZIE MOŻNA OTRZYMAĆ SROGI MANDAT ZA BRUD W SAMOCHODZIE. KIEROWCY MUSZĄ MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI

O tym się mówi w Polsce: MIESZKAŃCY PRAWIE CAŁEGO KRAJU MUSZĄ LICZYĆ SIĘ Z PRZERWAMI W DOSTAWIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ. GDZIE I KIEDY PLANOWANE SĄ ODŁĄCZENIA PRĄDU

O tym się mówi na świecie: NIEBAWEM ODBĘDZIE SIĘ OSTATNIA DROGA KSIĘCIA FILIPA. HARRY BĘDZIE SIĘ ZNACZNIE WYRÓŻNIAĆ OD INNYCH CZŁONKÓW RODZINY KRÓLEWSKIEJ. O CO CHODZI

Z życia gwiazd: KRZYSZTOFA KRAWCZYKA NIE MA JUŻ Z NAMI. LEKARZ ZABRAŁ GŁOS NA TEMAT TEGO, JAKI PRAWDOPODOBNIE BYŁ POWÓD TAKIEGO ROZWOJU WYDARZEŃ