Urszula Dudziak od wielu lat uchodzi w Polsce za gwiazdę. 79-letnia dziś artystka ma na swoim koncie sporo wielkich hitów, a widzowie kojarzą ją również z TVP, gdzie zasiadała w fotelu jurorskim w „The Voice Senior”.

Gwiazda od pewnego czasu ma powody do zmartwień. Już od roku nie odwiedziła domu.

Urszula Dudziak nie może wrócić do domu

Super Express przypomina, że życie Urszuli Dudziak od dawna toczyło się między Polską a Stanami Zjednoczonymi. Posiada nieruchomość na Manhattanie. Niestety, nie może wrócić do domu od ponad roku.

Urszula Dudziak. Źródło: Youtube Urszula Dudziak
Urszula Dudziak. Źródło: Youtube Urszula Dudziak

Jak ujawniła Dudziak, do Polski przyleciała w styczniu 2020 roku, tuż przed wybuchem pandemii. Wcześniej normą dla niej były podróże na trasie Nowy Jork-Polska. I choć, jak mówi, uwielbia Warszawę i wieś, gdzie odpoczywa od wielkomiejskiego hałasu, zaczyna jej brakować codzienności w Stanach Zjednoczonych.

Stara się jednak myśleć pozytywnie. Jak nadmienia, nie chce narzekać, dlatego „cieszy się każdą chwilą”. Poza tym jest na tyle zapracowana, że wypełnia sobie większość czasu – nie dość, że do niedawna kręcono kolejną edycję „The Voice Senior”, to jeszcze trwają prace nad jej własnymi projektami.

Urszula Dudziak. Źródło: Youtube Urszula Dudziak
Urszula Dudziak. Źródło: Youtube Urszula Dudziak

Urszula Dudziak nie odchodzi na emeryturę – 79-letnia artystka wciąż pisze kolejne piosenki, a w międzyczasie tworzy własną książkę. Planuje także posortować spore archiwum zdjęć i filmów, które posiada.

Dodaje, że „nigdy się nie nudzi”. Tłumaczy, że na wsi ma własne instrumenty i z pewnością będzie również na nich „szaleć”.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAK DŁUGO BĘDĄ TRWAŁY OBECNE OBOSTRZENIA? PROFESOR ANDRZEJ HORBAN NIE MA WĄTPLIWOŚCI, ŻE SYTUACJA NIE ULEGNIE ZBYT SZYBKIEJ POPRAWIE

O tym się mówi w Polsce: CZY RZĄD ZDECYDUJE SIĘ NA WPROWADZENIE GODZINY POLICYJNEJ NA CZAS WIELKANOCY? GŁOS W TEJ SPRAWIE ZABRAŁ POSEŁ KOALICJI OBYWATELSKIEJ, PAWEŁ KOWAL

O tym się mówi na świecie: DO NIESAMOWITEGO ODKRYCIA DOSZŁO W JEDNYM Z DOMÓW! KOBIETA NIE SPODZIEWAŁA SIĘ TEGO, CO ZNAJDUJE SIĘ POD JEJ SYPIALNIĄ

Z życia gwiazd: ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI WYDAŁ WAŻNE OŚWIADCZENIE. CZY TO DEFINITYWNY KONIEC MAŁŻEŃSTWA Z MONIKĄ ZAMACHOWSKĄ? FANI SĄ ZAŁAMANI