Od ostatnich dni doniesienia o rozstaniu Moniki oraz Zbigniewa Zamachowskich przybierały na sile. Widziano nawet, że aktor przenosił swoje rzeczy z ich wspólnych czterech kątów do własnego mieszkania.

Fani słynnej pary prześcigali się w domysłach, co się między nimi stało. Nikt jednak nie miał pewności, jak było naprawdę, ciężko było również stwierdzić, czy rzeczywiście się rozstali. Teraz aktor wreszcie wydał oświadczenie.

Zbigniew Zamachowski, Monika Zamachowska. Źródło: Youtube GOSSIP TV
Zbigniew Zamachowski, Monika Zamachowska. Źródło: Youtube GOSSIP TV

Zbigniew Zamachowski wydał oświadczenie

Portal WP zwraca uwagę, że po dobrych kilku dniach ciszy i domysłów wszystko jest już jasne. Zbigniew Zamachowski oficjalnie zajął stanowisko w jednym z głównych tematów mediów.

Gwiazdor od dobrych kilku lat cieszył się szczęściem u boki Moniki Zamachowskiej. Dla każdego z nich było to trzecie małżeństwo. Czyżby ponownie nieudane?

Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski. Źródło: Youtube Wiadomości
Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski. Źródło: Youtube Wiadomości

Zbigniew Zamachowski rozpoczął swoje oświadczenie bardzo nietypowo, cytując prezydenta – „nie chcem, ale muszem”. Poczuł się w obowiązku wreszcie oznajmić światu, co się dzieje.

Wpis pojawił się na jego profilu na Facebooku. Ogłosił, że w ostatnim czasie to, co dzieje się w sieci, stało się dla niego „dokuczliwe”, a także, że chce odnieść się do „medialnego hałasu”.

Co ma do powiedzenia? W oświadczeniu oznajmił, że jego prywatność jest jego własnością, a także, że wszelkie informacje na temat swojego życia prywatnego pozostawi dla siebie oraz najbliższych.

Myślicie, że za jakiś czas Monika Zamachowska będzie bardziej wylewna?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY KAŻDY MA SZANSĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W PROGRAMIE „NASZ NOWY DOM”? CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT PROGRAMU WYJAWIŁA JEDNA Z OSÓB PRACUJĄCYCH W EKIPIE

O tym się mówi w Polsce: TAKA SYTUACJA NIE POWINNA MIEĆ MIEJSCA. PODCZAS TRANSMISJI MSZY ON-LINE Z JEDNEGO Z KOŚCIOŁÓW DOSZŁO DO OGROMNEJ NIEPRAWIDŁOWOŚCI

O tym się mówi na świecie: DO NIESAMOWITEGO ODKRYCIA DOSZŁO W JEDNYM Z DOMÓW! KOBIETA NIE SPODZIEWAŁA SIĘ TEGO, CO ZNAJDUJE SIĘ POD JEJ SYPIALNIĄ

Z życia gwiazd: ANITA WERNER ZDRADZIŁA, JAK WYGLĄDAŁY POCZĄTKI JEJ ZWIĄZKU Z MICHAŁEM KOŁODZIEJCZAKIEM. MĘŻCZYZNA MIAŁ TWARDY ORZECH DO ZGRYZIENIA