Monika i Zbigniew Zamachowscy zaczęli się spotykać w 2011 roku. Ich miłość przyszła znienacka – oboje byli wówczas w stałych związkach. Ona była żoną Jamiego Malcolma, zaś on – mężem Aleksandry Justy.

Uczucie rozwinęło się między nimi w Belize, gdzie wspólnie pracowali przy programie „SOS dla świata”. Zaraz po powrocie wybrali się na pierwszą randkę. Niedługo później żona Zbigniewa Zamachowskiego oznajmiła mu, że chce się rozwieść. Rozwiodła się więc i Monika, a wtedy ich uczucie przeżywało prawdziwy rozkwit.

Monika i Zbigniew Zamachowscy. Źródło: Youtube Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness
Monika i Zbigniew Zamachowscy. Źródło: Youtube Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

Niestety, związek przypieczętowany ślubem 3 maja 2014 roku obecnie wisi na włosku. Gwiazdorska para wyraźnie nie radzi sobie z kryzysem – widziano nawet, jak Zbigniew Zamachowski przenosi swoje rzeczy z ich wspólnego gniazdka na Żoliborzu do własnego mieszkania. Co się stało?

Co się dzieje między Moniką i Zbigniewem Zamachowskimi?

Pomponik cytuje wypowiedź informatora, który twierdzi, że zaważyło spędzanie całej doby razem oraz „frustracje i popadanie w melancholijne nastroje” przez aktora, który podczas pandemii nie ma pracy.

Monika i Zbigniew Zamachowscy. Źródło: youtube.com
Monika i Zbigniew Zamachowscy. Źródło: youtube.com
Monika i Zbigniew Zamachowscy. Źródło: youtube.com

Według źródła Zamachowska w końcu poddała się – czuła się zmęczona związkiem i zrozumiała, że daje wiele od siebie, ale „za mało dostaje”. Najpierw wspierała aktora i wzięła na siebie wszystkie codzienne obowiązki, a później nie dostała od niej potrzebnego wsparcia, bo Zbigniewowi Zamachowskiemu zależało na „świętym spokoju”.

Podobno Monika Zamachowska wciąż kocha męża, potrzebuje jednak przerwy – chce też, by i aktor poczuł, co stracił, i liczy na to, że jeszcze do siebie wrócą; póki co nie planują rozwodu. Zamachowska ma nadzieję, że jej mąż zawalczy o ten związek.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KSIĘŻA PODAWALI KOMUNIĘ WIERNYM. U WSZYSTKICH DUCHOWNYCH STWIERDZONO KORONAWIRUSA. SANEPID POSZUKUJE WSZYSTKICH OBECNYCH NA MSZY

O tym się mówi w Polsce: TO JUŻ KOLEJNY RAZ, KIEDY TADEUSZ RYDZYK NIC NIE ROBI SOBIE Z PANUJĄCYCH W KRAJU OBOSTRZEŃ! CZY REDEMPTORYSTA JEST PONAD PRAWEM

O tym się mówi na świecie: PREZYDENT JOE BIDEN W PRZESZŁOŚCI MUSIAŁ ZMIERZYĆ SIĘ Z NIEWYOBRAŻALNIE TRUDNĄ SYTUACJĄ. STRATA BYŁA OGROMNIE BOLESNA. JEGO HISTORIA PORUSZA DO GŁĘBI

Z życia gwiazd: CZY MIKOŁAJ ROZNERSKI I ADA KALSKA PLANUJĄ POWIĘKSZENIE RODZINY? AKTOR NIE POZOSTAWIŁ ŻADNYCH ZŁUDZEŃ. CZY COŚ JEST NA RZECZY