Monika i Zbigniew Zamachowscy są parą od 2011 roku. Już od samego początku ich związek budził wiele kontrowersji, a media oraz opinia publiczna wygłaszali na jego temat niezliczoną ilość niewybrednych komentarzy.

Jak podaje Fakt, teraz małżeństwo gwiazd przechodzi trudny czas. Ostatnio widziano, jak Zbigniew Zamachowski zabierał swoje rzeczy z ich wspólnego mieszkania na Żoliborzu i transportował je do własnych czterech kątów.

Monika i Zbigniew Zamachowscy przechodzą trudne chwile

Monika i Zbigniew Zamachowscy poczuli coś do siebie w 2011 roku podczas prac nad programem „SOS dla świata”. Gdy tylko wrócili z Belize, wybrali się na randkę. Ona była wtedy żoną Jamiego Malcolma, on – mężem Aleksandry Justy.

Monika i Zbigniew Zamachowscy. Źródło: Youtube Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness
Monika i Zbigniew Zamachowscy. Źródło: Youtube Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

Poprzednia żona Zbigniewa Zamachowskiego oznajmiła mu, że chce się rozwieść. Monika, wówczas Richardson, podjęła decyzję, że i ona zakończy wieloletni związek. Wtedy ich uczucie przeżywało prawdziwy rozkwit.

Na Monikę Zamachowską wylano wiadra pomyj, nazywając ją osobą, która rozbiła rodzinę. Gwiazda twierdzi jednak, że Zbigniew od dawna nie był szczęśliwy, a w poprzednim małżeństwie był jak „niepotrzebny mebel, przesuwany z kąta w kąt”.

Gdy zaczęli być parą, Zbigniew Zamachowski odmłodniał i odzyskał radość życia. Minęło dużo czasu, zanim ich związek został zaakceptowany, ale oni mimo wszystko byli ze sobą szczęśliwi. Zaręczyli się znienacka, w 2013 roku.

Ślub wzięli 3 maja 2014 roku. Monika Zamachowska pamięta tę ceremonię jako coś niesamowitego, idealnego. Czego sobie wówczas życzyła? Niczego wielkiego, jak mówiła: „chwilo, trwaj”.

Monika i Zbigniew Zamachowscy. Źródło: Youtube JastrzabPost
Monika i Zbigniew Zamachowscy. Źródło: Youtube JastrzabPost

Przez jakiś czas pracowali wspólnie w „Pytaniu na śniadanie”, ale Zbigniew Zamachowski nie był z tego powodu szczęśliwy – nie lubi tak wcześnie wstawać, być poganiany ani prowadzić rozmów „na czas”.

Niedawno Monika Zamachowska przyznała, że dla każdego z nich ich małżeństwo jest trzecim i są świadomi, że „wszystko może się skończyć”. Jak skomentowała sprawę kryzysu w ich związku? Wyznała, że „jest jej bardzo ciężko”, dodała jednak, że „nie może i nie chce o tym rozmawiać”.

Myślicie, że pokonają czarne chmury?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POLICJA WYSZŁA Z WAŻNYM OSTRZEŻENIEM DLA MILIONÓW POLAKÓW. NA BACZNOŚCI MUSZĄ SIĘ MIEĆ OSOBY, KTÓRE NIE PRZESTRZEGAJĄ OBOSTRZEŃ. POSYPIĄ SIĘ MANDATY

O tym się mówi w Polsce: POLSKI EPISKOPAT ZDECYDOWAŁ SIĘ NA WAŻNY KOMUNIKAT DLA MILIONÓW POLAKÓW. TO POKŁOSIE KONFERENCJI MINISTRA ZDROWIA. WIELE OSÓB WYRAŻA SPRZECIW

O tym się mówi na świecie: PREZYDENT JOE BIDEN W PRZESZŁOŚCI MUSIAŁ ZMIERZYĆ SIĘ Z NIEWYOBRAŻALNIE TRUDNĄ SYTUACJĄ. STRATA BYŁA OGROMNIE BOLESNA. JEGO HISTORIA PORUSZA DO GŁĘBI

Z życia gwiazd: PREZYDENT ANDRZEJ DUDA MA WIELKĄ SŁABOŚĆ, KTÓRA SPORO KOSZTUJE POLSKICH PODATNIKÓW! CHODZI O RODZINNE MIASTO GŁOWY PAŃSTWA. TO OGROMNE SUMY