Jak donoszą media, Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski przechodzą poważny kryzys. Czy para się rozstała?

Co się dzieje w związku Moniki i Zbigniewa Zamachowskich?

Monika Zamachowska jakiś czas temu przeżyła bardzo smutny okres w swoim życiu zawodowym. Kobieta została zwolniona z Telewizji Polskiej z dnia na dzień. Fakt ten bardzo zasmucił dziennikarkę, długo dochodziła ona do siebie.

Jednak dzięki wsparciu męża i fanów kobieta wstała na nogi i z pozytywnym nastawieniem zaczęła poszukiwać nowej pracy. Monika Zamachowska jest doświadczoną dziennikarką, po panującej epidemii zapewne z łatwością znajdzie nową pracę.

Okazuje się, że nie tylko problemy w życiu zawodowym martwią Monikę Zamachowską. W ostatnim czasie kobieta pokłóciła się z mężem i wiele wskazuje na to, że się rozstali.

Takiego kryzysu jeszcze nie mieli

Zarówno Zbigniew Zamachowski, jak i Monika Zamachowska są już w trzecim małżeństwie. Dziennikarka sama twierdzi, że nic nie trwa wiecznie i zdaje sobie sprawę z tego, że kiedyś może rozstać się z ukochanym.

Para jest już ze sobą dziesięć lat, dlatego wydawać by się mogło, że ich uczucie przetrwa wszystko. Nic bardziej mylnego.

Jak donosi Fakt, kilka dni temu Zbigniew Zamachowski zabierał ze wspólnego mieszkania swoje rzeczy. Spakował obrazy i niektóre meble.

Dziennikarz zapytał Monikę Zamachowską o zaistniałą sytuację w jej małżeństwie.

Jest mi bardzo ciężko, ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać

- powiedziała krótko.

Myślicie, że Zamachowscy pokonają kryzys i znów będą razem?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO