Michał Wiśniewski, czyli lider popularnego zespołu Ich Troje, niegdyś mógł pochwalić się dużym gronem fanów – był jedną z najpopularniejszych gwiazd w Polsce. Obecnie jego sława nieco przygasła, ale wciąż są przy nim odbiorcy, którzy interesują się jego życiem prywatnym.

A tutaj sporo się dzieje – od niespełna roku ma już piątą żonę, niedawno urodził mu się syn, a teraz opowiedział także o swojej mamie i tym, przez co przeszła.

Mama Michała Wiśniewskiego. Źródło: Youtube Plejada
Mama Michała Wiśniewskiego. Źródło: Youtube Plejada

Mama Michała Wiśniewskiego miała powikłania

JastrząbPost zauważa, że na Instagramie Michała Wiśniewskiego pojawiły się relacje, w których muzyk wyznaje, że jego mama została już zaszczepiona. Niestety, nie było bezproblemowo.

Pani Grażyna Wiśniewska przez wiele lat nie miała kontaktu z synem. W końcu, gdy udało jej się przezwyciężyć chorobę alkoholową, zaczęli z powrotem rozmawiać, a dzięki synowi i jego pomocy przy zakładaniu konta na portalu randkowym pani Grażyna dzisiaj ma już narzeczonego.

Ostatnio została ona zaszczepiona na koronawirusa. Muzyk wyznał, że jego mama miała powikłania. Okazało się, że mocno gorączkowała i musiała zażywać leki, by unormować temperaturę.

Mama Michała Wiśniewskiego. Źródło: Youtube Plejada
Mama Michała Wiśniewskiego. Źródło: Youtube Plejada

Powikłania przyszły w nocy – gorączka wynosiła powyżej 39 stopni. Po dawce paracetamolu pani Grażyna Wiśniewska zasnęła, a gdy się obudziła, temperatura została zbita.

Poza tym odczuwała ogólne, silne osłabienie i zawroty głowy, a także wymiotowała i nie była w stanie nic jeść. Wszystko to po 20 godzinach od szczepienia.

Mimo to mama Michała Wiśniewska jest szczęśliwa, że zdecydowała się na zaszczepienie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CO DZIEJE SIĘ Z KINGĄ DUDĄ? CÓRKA PREZYDENTA NIEBAWEM ROZPOCZNIE NOWY ETAP W ŻYCIU. BLISCY UJAWNILI, JAKA JEST NAPRAWDĘ

O tym się mówi w Polsce: ZAMKNIĘTE PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKI. CO Z ZASIŁKIEM OPIEKUŃCZYM? MINISTER ZDROWIA ADAM NIEDZIELSKI ROZWIEWA WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI

O tym się mówi na świecie: WSTRZĄSAJĄCA HISTORIA Z PAŁACU BUCKINGHAM UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE. MEGHAN MARKLE WYZNAŁA CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT JEJ RELACJI Z KSIĘŻNĄ KATE

Z życia gwiazd: WPADKA ANNY POPEK W PROGRAMIE NA ŻYWO. PREZENTERKA POWIEDZIAŁA COŚ, NA CO INTERNAUCI BŁYSKAWICZNIE ZWRÓCILI UWAGĘ. CZY ZAPRZECZYŁA SAMA SOBIE