Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej charakterystycznych twórców polskiej sceny muzycznej. Wokalista grupy „Ich Troje” ma za sobą ciężkie chwile. Życie nie oszczędzało muzyka, już w dzieciństwie musiał zmierzyć się z problemami rodzinnymi.

Michał Wiśniewski komentuje polski system emerytalny

Mimo traumatycznych przeżyć Michał Wiśniewski zrobił dużą karierę w show-biznesie. Charyzmatyczny lider zespołu „Ich Troje” często wprost wyraża własne zdanie i nie przejmuje się opinią innych.

W ostatnim czasie Wiśniewski skrytykował polski system emerytalny. Zdaniem muzyka jest on przestarzały i potrzebuje ogromnych zmian. W innym wypadku kompletnie przestanie działać.

Michał Wiśniewski. Źródło: Youtube Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski. Źródło: Youtube Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski ponadto uważa, że pieniądze wpłacana co miesiąc przez pracujących ludzi są przerzucane z miejsca na miejsce i finalnie otrzymują oni jedynie „ochłapy”.

Takich słów Michała Wiśniewskiego nikt się nie spodziewał

Co ciekawe, muzykowi wyliczono, że dostanie jedynie 200 zł emerytury miesięcznie. Wiśniewski nie narzeka jednak na tą kwotę, ponieważ od lat nawet nie liczył na jakąkolwiek emeryturę.

Zdaniem muzyka każdy człowiek powinien wcześniej myśleć o swojej starości i przygotować się na nią finansowo. Dlatego zdaniem Michała Wiśniewskiego, warto odkładać pieniądze na bieżąco i nie liczyć na drobne sumy oferowane przez ZUS.

Źródło: screen Youtube
Michał Wiśniewski; Źródło: screen Youtube

Myślicie, że muzyk ma rację? Bez wątpienia lepiej jest zainwestować pieniądze niż wydać je na drogie i luksusowe wakacje.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO