Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej charakterystycznych twórców polskiej sceny muzycznej. Wokalista grupy „Ich Troje” ma za sobą ciężkie chwile. Życie nie oszczędzało muzyka, już w dzieciństwie musiał zmierzyć się z problemami rodzinnymi, a kilka lat temu wykryto u niego nowotwór.

Michał Wiśniewski ma za sobą ciężkie chwile

Michał Wiśniewski kilka lat temu wykrył na swoim ciele zgrubienie. Nie przeraziło go to, jednak postanowił, że wybierze się do lekarza.

Po wykonaniu badań otrzymał jednak przerażającą wiadomość. Okazało się, że narośl na jego skórze jest bardzo groźna. Lekarze zdiagnozowali u Wiśniewskiego nowotwór.

Popularny lider zespołu „Ich Troje” poinformował nawet o tym fakcie swoich fanów. W opublikowanym na Facebooku poście napisał, że czeka go długie leczenie, ale mimo to nie zamiarza się poddać.

- „Z rakiem da się żyć... Mam zamiar pożyć, choć smutno, ale Tajnerka mnie wspiera” – napisał Wiśniewski.

Muzyk nie poddał się złośliwej chorobie

Michał Wiśniewski nie dopuszczał do siebie myśli, że choroba może go pokonać. Muzyk korzystał z życia, rozwijał swoją karierę muzyczną – nagrał album "La Revolucion” i z każdym dniem czuł się coraz lepiej. Udało mu się zwalczyć chorobę.

Obecnie Michał Wiśniewski ma się całkiem dobrze. Zdaje sobie sprawę z tego, że raz przebyty nowotwór stawia go w grupie ryzyka, dlatego regularnie się bada i kontroluje swoje ciało.

Jednak dzięki silnej osobowości i ogromnej wierze udało mu się zwalczyć groźną chorobę. Miejmy nadzieję, że raz na zawsze.

Przypomnij sobie o… LICZBA NOSICIELI KORONAWIRUSA W POLSCE WZRASTA. RZĄD PODJĄŁ WAŻNE DECYZJE W TEJ SPRAWIE

Portal "Życie" pisał o: KATARZYNA SKRZYNECKA PŁACZE NA IMPREZIE POLSATU, CO SIĘ STAŁO, ŻE AKTORKA NIE MOGŁA NIE MOGŁA POWSTRZYMAĆ ŁEZ

Zobacz także: BARBARA KURDEJ-SZATAN USŁYSZAŁA PRZYGNĘBIAJĄCĄ DIAGNOZĘ. NIE JEST DOBRZE Z JEJ ZDROWIEM