Najnowsze informacje dotyczące Kingi Dudy mogą zaskoczyć wiele osób! Co dzieje się z córką prezydenta? Czy nadal służy u boku ojca jako jego doradca? Okazuje się, że córka polityka niebawem rozpocznie nowy etap w życiu. Bliscy ujawnili także, jaka jest naprawdę. Koniecznie przeczytaj, to może zaskoczyć!

Kinga Duda jest postacią, której nie trzeba przedstawiać nikomu. Mimo iż jest córką prezydenta Andrzeja Dudy, to medialny rozgłos i większe zainteresowanie ze strony społeczeństwa zyskała po tym, jak pojawiała się u boku ojca w czasie kampanii prezydenckiej.

Ponadto, w sieci także zawrzało po informacji, że została doradcą prezydenta. Potem jednak słuch o niej ucichł. Co więc dzieje się z Kingą Dudą?

Nowy etap w życiu

Jak donoszą media, już wkrótce Kinga Duda rozpocznie nowe etap zawodowy, jakim są praktyki w Sądzie Rejonowym w Warszawie. Tym samym młoda kobieta zakończy pracę jako doradca prezydenta. Łukasz Rzepecki, z którym Kinga Duda pracowała na tym stanowisku postanowił wypowiedzieć się, jak wyglądała współpraca z córką polityka.

- Bardzo dobrze mi się współpracowało z panią Kingą Dudą. Te spotkania, w których uczestniczyła Kinga Duda były bardzo fajne i bardzo dobrze odbierane przez organizacje młodzieżowe. Jej obowiązki prywatne nie pozwoliły na kontynuację pracy u boku prezydenta. - wyznał.

Kinga Duda/ screen youtube

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEPRAWDOPODOBNE, CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ